“Pysznie i wyjątkowo!”
Bo.Poznan — recenzja

Bo.Poznan
Nr 45 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Propozycje sniadaniowe bardzo ciekawe, a przede wszystkim smaczne i pięknie podane. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, MagdaS1320

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal świetny. Miła obsługa, która nie prowadzi jakiejś formalnej gadki a można z nimi normalnie porozmawiać. Jedzenie przepyszne, lemoniada kwaśna jak sto dwa (bardzo dobrze). Jedyna wada To ilość ludzi jaka tu przychodzi, ale wiadomo, dobry lokal to i ludu dużo. Polecamy z całego serca!

Dziękujemy, 676przemys_aww
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak bajbardziej polecam, przemiła obsluga, ciekawy wystroj, i co najwazniejsze dobre i swieze jedzonko. Warto wpasc na szybki śniadanko. Ceny tez uwazam, ze są wzgledne. Polecam.

Dziękujemy, Mattttt_88
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Na samym wejściu właściciel przywitał nas uśmiechem, niesamowicie pozytywny człowiek. Jedzenie super, wszystko zjedliśmy ze smakiem. Daję maxa za super obsługę i smaczne jedzenie!

Dziękujemy, Maciej G
Zrecenzowano 15 lipca 2019

Bo. to wg mnie najlepsza miejscówka na mapie Poznania. Obsługa jest fantastyczna, szczególnie Właściciel. Zachęcam do spróbowania śniadania angielskiego - mega!

Dziękujemy, maggy297

Bo.Poznan — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Bo.Poznan? Podziel się wrażeniami!