“Lody”
Lodziarnia Kolorowa — recenzja

Lodziarnia Kolorowa
Nr 1 wśród 21 Desery (Poznań)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre, ale bez szału. Może nie trafiłam w dobre smaki, ale jadłam lepsze lody. Niewygórowane ceny i duże packi na plus.

Dziękujemy, 660emiliab

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Sprawdzone wiele. Ta należy do trójki najlepszych lodziarnie w mieście. Pełnia smaku! Różnorodność. Duża porcja za rozsądną cene:) dziewczyny też super :) kolejka 45minut ...ale co tam, warto. PYCHA!

Dziękujemy, Iwona R
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne lody, niespotykane smaki. Obowiązkowy punkt do zaliczenia podczas pobytu w Poznaniu. baaardzo polcam

Dziękujemy, Andzia33
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Często naturalne lody mają mało wyraźny smak, natomiast tutaj jest zupełnie inaczej. Lody są bardzo dobre, a każdy znajdzie coś dla siebie. Jedynym minusem są długie kolejki.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Agata M
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z daleka widać kolejkę ale nie należy się tym przejmować. Szybko się przesuwa a przynajmniej jest czas, żeby wybrać smak. Wybrałam solony karmel i mango... I tylko zdrowy rozsądek mnie powstrzymuje żeby tam nie latać zbyt często... Lody są przepyszne, prawdziwe i mają 1000% smaku w każdej gałce :) :)

Dziękujemy, olgasZ454CE

Lodziarnia Kolorowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska
Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Lodziarnia Kolorowa? Podziel się wrażeniami!