“Smacznie, klimatycznie”
Projekt Wilson — recenzja

Projekt Wilson
Nr 187 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 10 września 2019

Wizyta z żoną i synkiem na szybki obiad dnia. Syn zajął się w kąciku dla maluchów, więc duży plus dla miejsca. Wystrój bardzo przyjemny.
Lunch to zupa pieczarkowa i knedle ze śliwkami. Zupa, to trochę taki dysonans. Ostra, że nie można było wyczuć smaku, ale należy oddać, że pieczarek było bardzo dużo. Za ostra. Knedle bardzo smaczne i bardzo ładnie podane. Bez zarzutu.
Cena za obiad dnia, moim zdaniem, nieco wygórowana, zwłaszcza w kontekście wielkości porcji.
Ogólnie dobre 4+.

Dziękujemy, bolowaty

Zrecenzowano 30 lipca 2019

Dobre jedzenie, fajnie pomyślane. Lody własnej roboty.
Lokal niby mały a jednak w środku sporo stolików bez efektu ścisku.
Niestety drogo aż nieadekwatnie do jakości i wielkości porcji.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Michał F
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019

Lokalik to mała dziupla ale jeśli ktoś lubi takie klimaty to będzie zadowolony.
Byłam gościem w Projekcie Wilson podczas wigilii firmowej. W sumie nie powinnam narzekać skoro za nic nie płaciłam, kelnerzy skakali wkoło nas, a sama szefowa polewała winko. Nie byłabym jednak sobą gdybym swojej opinii nie wyraziła. Niestety wielkość lokalu mi nie przypasowała ponieważ było duszno (był to grudzień i wszystkie okna były pozamykane, a dodatkowo usadzono nas w okolicy grzejnika). Wśród zaserwowanych nam potraw była m.in. zupa grzybowa oraz barszcz (dość pikantny), karp, śledzik, pierogi z kapustą, jakaś zapiekanka ziemniaczana, gołąbki z kaszą. Więcej potraw nie pamiętam, a było ich sporo. Ogólnie dało się te dania zjeść ale nic nie zachwyciło mojego podniebienia.
Na duży + zasługiwał kompot. Był przepyszny.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, monikab1981
Zrecenzowano 29 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie :) Wyszukane i oryginalne smaki potraw, a na deser pyszne lody :) Dużym plusem jest możliwość zakupu chleba własnego wyrobu do domu :)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, parisss0
Zrecenzowano 23 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejna wizyta w dobrze skrojonym Projekcie Wilson. Za każdym razem wszystko ok. Dobre jedzenie, bez zbędnego upiększania, wydziwiania. Knajpa dobra na spotkanie, rodzinne śniadanie, popołudniowa kawę z dachem. Można również kupić tam znakomity chleb.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, MarioSpilia

Projekt Wilson — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Projekt Wilson? Podziel się wrażeniami!