“TOP”
Południe — recenzja

Południe
Nr 26 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

moje osobiste TOP3 w Poznaniu w kategorii restauracji „na codzień”.
jestem tam regularnie i tylko raz jadłem coś co mnie nie powaliło.
naprawdę, kuchnia wie co robi!

Dziękujemy, krzysztofdrabowicz

Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W październiku 2018 byłam u Was w restauracji - zaprosił mnie znajomy rekomendując Wasze dania. Co prawda macie mały wybór, ale wszystko jest trafione! Tyle czasu temu jadłam krem z parmezanu i do tej pory myślę o jego przepysznym smaku! Żałuję że nie miałam okazji spróbować więcej!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Sugarka
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce schowane od głównej ulicy tuż za Manekinem.
Cyklicznie zmieniają tam menu i zawsze znajdzie się coś pysznego. Dodatkowy plus to miła obsługa =)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Trip2internet
Zrecenzowano 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy na obiad. Krótkie ciekawe menu, obsługa miła , jedzenie podane w trybie ekspresowym, świeże, smaczne absolutnie bez uwag. Obledna lemoniada z hibiskusa.

Dziękujemy, Weronika S
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne, domowe, różnorodne jedzenie z Ameryki Południowej i Azji, kameralna atmosfera oraz miła obsługa, to atuty tego miejsca. Karta zmienia się nieustannie, nawet podczas jednego pobytu w „Południu”. Niepowtarzalny wystrój nawiązuje do tematu tanecznego tanga… Trochę tu ciasno i bez rezerwacji w ‘godzinach szczytu’ nie zawsze trafi się wolny stolik… Warto jednak poczekać, bo smaki naprawdę świetne…

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, przemyslawv

Południe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Południe? Podziel się wrażeniami!