“Sprawdzone miejsce na ważne okazje”
Zielona Weranda — recenzja

Zielona Weranda
Nr 44 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Międzynarodowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje, Na wynos

Świętowaliśmy w Zielonej Werandzie 40 lecie ślubu moich rodziców. Kontakt z restauracją sprawny, Pani mailowo dobrała nam menu platerowe oraz doradziła w wyborze napojów i deserów. Przeznaczono dla nas na wyłączność salę kominkową w której ustawione zostały bardzo ładnie przystrojone stoły. Jedzenie było pyszne, obsługa miła i sprawna. Rodzicie byli zachwyceni. Polecam na wszelkie rodzinne uroczystości.

1  Dziękujemy, marcinczeko
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna M, Kierownik ds. gości, Zielona WerandaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Bardzo miło było nam Państwa gościć. Dziękujemy za recenzję i polecamy się na przyszłość :).

Odwiedziłam tą restaurację razem z mężem i parą znajomych. W porze wieczorowej musieliśmy chwilę poczekać na stolik więc warto zrobić uprzednio rezerwację. Wizytę umiliła Nam uśmiechnięta Pani o ciemnobrązowych włosach, posiadała dużą wiedzę o daniach i potrafiła doradzić przy wyborze. Jedzenie było bardzo smaczne i ładnie podane. Duży plus za nalewanie wina z ręki!

1  Dziękujemy, F9392ZEannal

Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Oczywiści zapraszamy do nas ponownie <3.

Byłam kilka dni temu na obiedzie z przyjaciółkami, zamówiłyśmy schabowego, sałatę kalifornijską oraz burgera. Mój schabowy był pyszny, koleżanki też chwaliły swoje dania :) Obsługiwała nas przemiła kelnerka o odrobinę egzotycznych rysach- pozdrawiamy!! ;) Z jej polecenia skusiłyśmy się na domowe brownie i nie żałujemy! Na pewno tu wrócimy!

Dziękujemy, ameliaaag

Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za recenzję <3

Jedzenie kompletnie bez smaku. Czekanie na danie ok 40 min gdy nie ma ruchu. Głośna muzyka na kuchni

Dziękujemy, Karol N

Serdecznie dziękujemy za przekazane nam przez Pana uwagi.
Serdecznie pozdrawiamy i życzymy wszystkiego co najlepsze/

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Witam
Byliśmy kilka dni temu z rodziną, pierwsze wrażenie jest bardzo nie przyjemne.
Przy prawie pustym lokalu, musieliśmy czekać na Napoje około 30 minut, a jedzenie ogólnie czekaliśmy około 40 minut od momentu zamówienia.
Wszystko jest do wytłumaczenia, tylko nie w momencie kiedy kucharze grupą chodzą na faje( co bardzo dobrze widać kiedy chodzą przez ogródek) i nie w tym momencie kiedy stolik z kolegami kelnera jest obsługiwany w 5 minut.
Przepraszam najmocniej. Zero hejtu.
Nie jest tanio, chcemy przychodzić i mieć odpowiedni serwis.

Dziękujemy, Stachoigessa

Stachoigessa
Serdecznie dziękujemy za zwrócenie uwagi i opisanie Twoich spostrzeżeń. Absolutnie zajmujemy się na bieżąco jakością naszego serwisu. Zapraszamy do nas ponownie <3.

Zielona Weranda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Zielona Weranda? Podziel się wrażeniami!