“Restauracja z pysznym jedzeniem i znakomitą obsługą”
Zielona Weranda — recenzja

Zielona Weranda
Nr 43 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Międzynarodowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Ogródek, Rezerwacje, Na wynos

Odwiedziłam tą restaurację razem z mężem i parą znajomych. W porze wieczorowej musieliśmy chwilę poczekać na stolik więc warto zrobić uprzednio rezerwację. Wizytę umiliła Nam uśmiechnięta Pani o ciemnobrązowych włosach, posiadała dużą wiedzę o daniach i potrafiła doradzić przy wyborze. Jedzenie było bardzo smaczne i ładnie podane. Duży plus za nalewanie wina z ręki!

1  Dziękujemy, F9392ZEannal
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna M, Kierownik ds. gości, Zielona WerandaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Oczywiści zapraszamy do nas ponownie <3.

Byłam kilka dni temu na obiedzie z przyjaciółkami, zamówiłyśmy schabowego, sałatę kalifornijską oraz burgera. Mój schabowy był pyszny, koleżanki też chwaliły swoje dania :) Obsługiwała nas przemiła kelnerka o odrobinę egzotycznych rysach- pozdrawiamy!! ;) Z jej polecenia skusiłyśmy się na domowe brownie i nie żałujemy! Na pewno tu wrócimy!

Dziękujemy, ameliaaag

Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za recenzję <3

Jedzenie kompletnie bez smaku. Czekanie na danie ok 40 min gdy nie ma ruchu. Głośna muzyka na kuchni

Dziękujemy, Karol N

Serdecznie dziękujemy za przekazane nam przez Pana uwagi.
Serdecznie pozdrawiamy i życzymy wszystkiego co najlepsze/

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Witam
Byliśmy kilka dni temu z rodziną, pierwsze wrażenie jest bardzo nie przyjemne.
Przy prawie pustym lokalu, musieliśmy czekać na Napoje około 30 minut, a jedzenie ogólnie czekaliśmy około 40 minut od momentu zamówienia.
Wszystko jest do wytłumaczenia, tylko nie w momencie kiedy kucharze grupą chodzą na faje( co bardzo dobrze widać kiedy chodzą przez ogródek) i nie w tym momencie kiedy stolik z kolegami kelnera jest obsługiwany w 5 minut.
Przepraszam najmocniej. Zero hejtu.
Nie jest tanio, chcemy przychodzić i mieć odpowiedni serwis.

Dziękujemy, Stachoigessa

Stachoigessa
Serdecznie dziękujemy za zwrócenie uwagi i opisanie Twoich spostrzeżeń. Absolutnie zajmujemy się na bieżąco jakością naszego serwisu. Zapraszamy do nas ponownie <3.

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Jajecznica z pól-suszonym pomidorami w towarzystwie białej herbaty tworzy bardzo przyjemny dla podniebienia zestaw w karcie dań Zielonej Werandy. Było to nasze ulubione śniadaniowe miejsce w trakcie tygodniowego pobytu w Poznaniu. Polecam z pełnym przekonaniem. Mają tam też doskonałe serniki i szarlotki (tylko tych ciast próbowałem). Do tego dorzucić należy kilka słów o przemiłej, dyskretnej obsłudze oraz sympatycznej na oko, co także nie bez znaczenia, klienteli. Można tu przyjść z rodziną, przyjacielem albo po prostu z książką. Otoczenie tonie w zieleni, na stolikach świeże cięte kwiaty. Jest i zielono, i kolorowo zarazem - ale w łagodny dla oczu sposób. Idealne miejsce do odpoczynku od ulicznego zgiełku w samym środku miasta. Jeśli jeszcze będę w Poznaniu - pierwsze kroki skieruję właśnie tam.

Dziękujemy, druga_strona_lustra
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna M, Kierownik ds. PR, Zielona WerandaOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Wspaniała rekomendacja :) Tak właśnie u nas jest. Dziękujemy za recenzje i oczywiście zapraszamy ponownie <3

Zielona Weranda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Zielona Weranda? Podziel się wrażeniami!