“Serwis”
Zielona Weranda — recenzja

Zielona Weranda
Nr 43 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Międzynarodowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Spotkania biznesowe, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Ogródek, Rezerwacje, Na wynos
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Witam
Byliśmy kilka dni temu z rodziną, pierwsze wrażenie jest bardzo nie przyjemne.
Przy prawie pustym lokalu, musieliśmy czekać na Napoje około 30 minut, a jedzenie ogólnie czekaliśmy około 40 minut od momentu zamówienia.
Wszystko jest do wytłumaczenia, tylko nie w momencie kiedy kucharze grupą chodzą na faje( co bardzo dobrze widać kiedy chodzą przez ogródek) i nie w tym momencie kiedy stolik z kolegami kelnera jest obsługiwany w 5 minut.
Przepraszam najmocniej. Zero hejtu.
Nie jest tanio, chcemy przychodzić i mieć odpowiedni serwis.

Dziękujemy, Stachoigessa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna M, Kierownik ds. gości, Zielona WerandaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Stachoigessa
Serdecznie dziękujemy za zwrócenie uwagi i opisanie Twoich spostrzeżeń. Absolutnie zajmujemy się na bieżąco jakością naszego serwisu. Zapraszamy do nas ponownie <3.

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Jajecznica z pól-suszonym pomidorami w towarzystwie białej herbaty tworzy bardzo przyjemny dla podniebienia zestaw w karcie dań Zielonej Werandy. Było to nasze ulubione śniadaniowe miejsce w trakcie tygodniowego pobytu w Poznaniu. Polecam z pełnym przekonaniem. Mają tam też doskonałe serniki i szarlotki (tylko tych ciast próbowałem). Do tego dorzucić należy kilka słów o przemiłej, dyskretnej obsłudze oraz sympatycznej na oko, co także nie bez znaczenia, klienteli. Można tu przyjść z rodziną, przyjacielem albo po prostu z książką. Otoczenie tonie w zieleni, na stolikach świeże cięte kwiaty. Jest i zielono, i kolorowo zarazem - ale w łagodny dla oczu sposób. Idealne miejsce do odpoczynku od ulicznego zgiełku w samym środku miasta. Jeśli jeszcze będę w Poznaniu - pierwsze kroki skieruję właśnie tam.

Dziękujemy, druga_strona_lustra
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna M, Kierownik ds. PR, Zielona WerandaOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Wspaniała rekomendacja :) Tak właśnie u nas jest. Dziękujemy za recenzje i oczywiście zapraszamy ponownie <3

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna wkładka sezonowa, wszystko było świeże, smaczne i lekkie! Rewelacja! Polecam zwłaszcza w sezonie letnim, gdy można posiedzieć w tym pięknym ogródku.

Dziękujemy, 485kingac
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna M, Kierownik ds. gości, Zielona WerandaOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Serdecznie zapraszamy do naszego ogródka ponownie i dziękujemy za przemiłą recenzję <3

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Kolejna moja wizyta w tym pięknym miejscu i jak zwykle jestem bardzo zadowolona! Jedzenie pyszne, tym razem padło na burgera- mięso soczyste i idealnie wysmażone <3 koleżanki zamówiły bardziej fit i poszły w sałatki- bardzo duże i smaczne plus ten sos vineigrette!!!

Dziękujemy, JxUxLxA

Niezwykle miło jest nam to słyszeć. Dziękujemy :)

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Nie była to moja pierwsza wizyta tutaj, bo uwielbiam tu wracać.

Ciężko się zdecydować, ale wybrałam sałatkę iberyjską (vege) oraz arbuzową lemoniadę. Sałatka obłędna! Ten kozi ser i moje ulubione orzechy włoskie - cudo! Do tego pomarańcza buraki, sałata i ten wasz wspaniały vinegrette

Polecam

Ps: szacunek za metalowe rurki do napojów

Dziękujemy, czarna_ciemnosc

Serdecznie dziękujemy :)
Zapraszamy ponownie :D

Zielona Weranda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Zielona Weranda? Podziel się wrażeniami!