“Najlepsze sałatki w Poznaniu 💚”
Zielona Weranda — recenzja

Zielona Weranda
Nr 45 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Międzynarodowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Rodziny z dziećmi, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Ogródek, Rezerwacje, Na wynos
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Nie była to moja pierwsza wizyta tutaj, bo uwielbiam tu wracać.

Ciężko się zdecydować, ale wybrałam sałatkę iberyjską (vege) oraz arbuzową lemoniadę. Sałatka obłędna! Ten kozi ser i moje ulubione orzechy włoskie - cudo! Do tego pomarańcza buraki, sałata i ten wasz wspaniały vinegrette

Polecam

Ps: szacunek za metalowe rurki do napojów

Dziękujemy, czarna_ciemnosc
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna M, Kierownik ds. gości, Zielona WerandaOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Serdecznie dziękujemy :)
Zapraszamy ponownie :D

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Zamówiliśmy burgera oraz makaron z krewetkami i sałatkę cezar.
Mieso od burgera przesuszone. Bułka miękka. Makaron tłusty bez smaku. Krewetki roelwniez bez smaku. Kurczak również przesuszony. Za duża ilość sałaty.

2  Dziękujemy, Marcin S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna M, Kierownik ds. gości, Zielona WerandaOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Panie Marcinie przykro słyszeć nam o Pana niezadowoleniu. Jesteśmy pewni, że zgłoszone na na miejscu reklamację rozwiązalibyśmy w satysfakcjonujący sposób. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin i zweryfikowania swoich doznań. Zapewniamy, iż przykładamy najwyższą staranność do zadowolenia naszych gości.

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo urokliwe. Można posiedzieć, odpocząć i wypić pyszną herbatę i zjeść np. smaczny tatar.

Dziękujemy, Marta H

Dziękujemy za recenzję :)

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Urokliwe miejsce z pięknym wystrojem i dekoracjami. Ukryty ogród to idealne miejsce na odpoczynek. Oprócz pysznych sałat i dań głównych są też desery. Po obiedzie skusiliśmy się na brownie i nie żałowaliśmy, zdecydowanie najlepsze jakie kiedykolwiek jadłam. Polecam wszystkim!

Dziękujemy, rarlusia_

Miło czytać Pani recenzję :) Serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie <3

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Wybraliśmy się z przyjaciółmi na obiad, pyszne sałatki i niezapomniane drinki w ogrodzie niesamowity klimat, zdecydowanie polecam

Dziękujemy, dariad909090

Serdecznie dziękujemy za rekomendację :) Zdecydowanie polecamy się <3

Zielona Weranda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Zielona Weranda? Podziel się wrażeniami!