“Pierogi na Srodce”
Na Winklu — recenzja

Na Winklu
Nr 10 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Opis: Na Winklu to rodzinna restauracja. U nas spróbujesz pysznej domowej kuchni oraz napijesz się wspaniałej kawy Pellini!
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze pierogi na Srodce, w zwiazku z ograniczona liczba ciekawych lokali na Ratajach, czesto jezdzimy na jedzenia na Srodke. Wsrod tamtejszych lokali na uwage zasluguje na Winkli. Wg nas najlepsza pierogarnia w okolicy. Mala kameralna z 7 stolikami z mozliwoscia rezerwacji. Serdecznie polecamy na obiad we dwoje czy z dzieciakami. Pierogi z pieca, z wody i smaczne lemoniady.

1  Dziękujemy, Paweł J

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Skuszeni bardzo dobrymi opiniami postanowiliśmy sprawdzić co oferuje restauracja Na winklu. Sugerując się tutejszymi opiniami spodziewaliśmy się znacznie wyższego poziomu tymczasem podano nam pierogi, które nie różniły się niczym od przeciętnych pierogów serwowanych w barach mlecznych. W pierogach z kapustą i grzybami grzybów było niewiele zaś kapusta była bardzo kwaśna, pierogi z mięsem były troszkę lepsze ale wciąż nie zachwycające. "Schabowy" to istna porażka - bardziej zasługuje na miano sznycla wiedeński w wersji wieprzowej niz schabowego... Cieńki, więcej panierki niz mięsa dodatkowo mięso było suche, słabo doprawione - nie zjedliśmy nawet 1/3. Na sam koniec rozczarowało nas podejście obsługi ponieważ za samo mięso bez ziemniaków oraz buraków zapłaciliśmy tyle samo co za cały zestaw o czym nie zostaliśmy poinformowani przy składaniu zamówienia.

6  Dziękujemy, 273justynam
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Dobre dania, przystepne ceny i pierwszorzedna obsluga. Lokalizacja rowniez w doborowym miejscu.
Z punkty widzenia Rodziny troche tu jednak ciasno.

Polecam pierogi z pieca. To taki prosty i taki pyszny wynalazek.

3  Dziękujemy, krzysiekj1313
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalgoWu, Właściciel, Na WinkluOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo za recenzję ❣️

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przede mną wylądowały trzy bramy do nieba - włoskie, capri i qrcze. Od pierwszego wejrzenia zakochałem się w tych krągłych kształtach. Ta chrupiąca skórka, ten aromat... wizyta w tym lokalu spowodowała, ze przez następny tydzień chodziłem cały w skowronkach odliczając czas do następnej rezerwacji (jest konieczna). Polecam z całego serca!

Dziękujemy, bartoszozi
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Najlepsze pierogi ruskie, jakie kiedykolwiek jadłam. Ceny w stosunku do jakości niskie, a sam lokal schludny. Do tego miła obsługa, która znalazła dla nas miejsce wśród wielu rezerwacji. Na pewno wrócę!

Dziękujemy, zwiedzanko

Na Winklu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Na Winklu? Podziel się wrażeniami!