“Magiczny ogród”
Weranda Caffe — recenzja

Weranda Caffe
Nr 30 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Kawiarnia
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonałe miejsce na śniadanie. Zamówiliśmy tosty, grube na dwa palce, z chleba wypiekanego na miejscu - pyszne. Nie mógłbym nie wspomnieć o musztardzie podawanej w szklanej butelce - idealny dodatek do tego dania. Tytułowy ogród na tyłach restauracji to perełka. Otaczająca ogród zieleń i kameralny charakter tego miejsca pozostawia za sobą chęć do następnych odwiedzin.

Dziękujemy, 385mariuszz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna M, Kierownik ds. gości, Weranda CaffeOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Serdecznie dziękujemy za przemiłą recenzję. Zapraszamy <3

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Weranda we wszystkich trzech poznańskich odsłonach sprawdza się znakomicie w upalne wakacyjne dni. Lokal przy Świętosławskiej odwiedziliśmy jako pierwszy. Wszystko, co nam zaserwowano, było znakomite: zarówno sernik, jak i szarlotka, o pysznej białej herbacie nie wspominając. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie miły anturaż (wszystko tonie w zieleni, na stołach świeże cięte kwiaty), spokój i sympatyczną oraz dyskretną obsługę. Wszystko na świetnym, europejskim poziomie. Myślę, że niejedna polska metropolia mogłaby Poznaniowi pozazdrościć podobnych lokali.

Dziękujemy, druga_strona_lustra
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna M, Kierownik ds. gości, Weranda CaffeOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Serdecznie dziękujemy za przemiłą recenzję :)
Oczywiście z radością zapraszamy na kolejne wizyty.

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Fajny klimat, kwiaty i zieleń oraz klimat werandy. Przy starówce. Z ulicy nie widać, że po przejściu przez kawiarnię jest dalsza część o wspaniałym klimacie. Lody, ciastka oraz kawa smaczne. Obsługą bardzo miła i szybka.

Dziękujemy, majaprzybylska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna M, Kierownik ds. gości, Weranda CaffeOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Tak jak Pani napisała :) cieszymy się kiedy goście odkrywają nasz ogródek :) Dziękujemy za recenzję i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z całego serca polecam tą restaurację/ kawiarnię. Uroczy ogródek i wnętrze lokalu. Bardzo dobra lemoniada, kawka i szarlotka na ciepło z lodami.... nidbo w gębie poprostu.

Dziękujemy, H2980BWbarbarab

Dziękujemy :) zgadzamy się absolutnie i pozdrawiamy <3

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Od wejścia zaczarował nas wystrój Werandy ale deser nas również nie zawiódł. Przepyszny Daquas podany z sezonowymi owocami - poezja !!! Dobra kawa i miła obsługa która opowiedziała nam o deserach. Naprawdę warto !!!

Dziękujemy, monikac292

Serdecznie dziękujemy za recenzję i polecenie :)

Weranda Caffe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Weranda Caffe? Podziel się wrażeniami!