“Bardzo przyjemna”
Weranda Caffe — recenzja

Weranda Caffe
Nr 30 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Kawiarnia
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Fajny klimat, kwiaty i zieleń oraz klimat werandy. Przy starówce. Z ulicy nie widać, że po przejściu przez kawiarnię jest dalsza część o wspaniałym klimacie. Lody, ciastka oraz kawa smaczne. Obsługą bardzo miła i szybka.

Dziękujemy, majaprzybylska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna M, Kierownik ds. gości, Weranda CaffeOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Tak jak Pani napisała :) cieszymy się kiedy goście odkrywają nasz ogródek :) Dziękujemy za recenzję i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z całego serca polecam tą restaurację/ kawiarnię. Uroczy ogródek i wnętrze lokalu. Bardzo dobra lemoniada, kawka i szarlotka na ciepło z lodami.... nidbo w gębie poprostu.

Dziękujemy, H2980BWbarbarab

Dziękujemy :) zgadzamy się absolutnie i pozdrawiamy <3

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Od wejścia zaczarował nas wystrój Werandy ale deser nas również nie zawiódł. Przepyszny Daquas podany z sezonowymi owocami - poezja !!! Dobra kawa i miła obsługa która opowiedziała nam o deserach. Naprawdę warto !!!

Dziękujemy, monikac292

Serdecznie dziękujemy za recenzję i polecenie :)

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na śniadaniu. Bardzo dobra kawa i chyba tyle plusów, reszta mocno przeciętna. Chleb nie pierwszej świeżości, porcje bardzo małe, wyszliśmy nienasyceni. Danie za 18 zł - jedna Skibka białego pieczywa, jedno jajko sadzone, dwa plasterki boczku, jeden sera i garść sałaty. Ciężko się tym najeść. Na pochwałę zasługuje obsługa. Dzięki temu jedno oczko w górę...

Dziękujemy, Y9874NEagnieszkam
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna M, Kierownik ds. gości, Weranda CaffeOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Y9874NEagnieszkam dziękujemy za recenzję.
Wśród naszych propozycji poza opisaną kanapką z jajkiem sadzonym, bekonem i serem mimolette mamy też szeroki wybór propozycji zarówno mięsnych jak i wegetariańskich/wegańskich.
Na większy apetyt szczególnie polecamy nasze zestawy Weransa's Special - bogactwo składników i smaków w tym daniu szczególnie zachwalają nasi goście.
Śniadania serwujemy cały dzień, więc zapraszamy do odwiedzenia nas raz jeszcze :).
Serdecznie pozdrawiamy

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Przyjemne miejsce, naprawdę świetny ogródek, bogate menu i śniadania dostępne przez cały dzień. Toaleta mogłaby być nieco poprawiona, albo chociaż częściej sprzątana.

Dziękujemy, Smakoszowy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna M, Kierownik ds. gości, Weranda CaffeOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Serdecznie dziękujemy za recenzję i miłe słowa :)
Oczywiście uwagi również bierzemy sobie do serca.

Weranda Caffe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Weranda Caffe? Podziel się wrażeniami!