“Duże Wow ;)”
Magazyn — recenzja

Magazyn
Nr 160 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 4 września 2019

Fajny klimat, mega obsługa, tapas i wino na super poziomie :) Bąbelki też przyjmują :D Gorąco polecamy :)

Dziękujemy, mateja91m

Zrecenzowano 27 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest doskonale zrobione i przyprawione.
Bardzo miła obsługa. Nastrój rewelacyjny.
Polecam ją każdemu.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Emiliano S
Zrecenzowano 4 kwietnia 2019

Krótka, ale przemyślana karta, dobre wina w korzystnych cenach. Dla każdego na pewno znajdzie się coś pysznego. Polecam żeberka!
Super miejsce na spotkanie ze znajmomymi

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, meci01
Zrecenzowano 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na rodzinny obiad ale również na kolacje przy winie, szczególnie latem kiedy wieczory są cieplejsze. Bardzo klimatyczny i duży ogródek. Jedzenie bardzo dobre! Duży wybór win. Polecam :)

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, 86KatarzynaSupryn
Zrecenzowano 19 lipca 2018

Proste menu i niezbyt duży wybór dań, ale obsługa bardzo miła, pomocna i chętna do drobnych modyfikacji dań pod klienta - co jest dużym plusem, jedzenie smaczne, świeże i dobrze doprawione.

Bardzo dobre wino, a co ważne można liczyć na wsparcie w dobraniu odpowiedniego, fajne tapasy - polecam, warto zajrzeć. :)

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, kasan43

Magazyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Magazyn? Podziel się wrażeniami!