“Kopytka, czyli smaki Poznania”
4 Alternatywy — recenzja

4 Alternatywy
Zamów online
Nr 118 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Opis: 4 Alternatywy to miejsce, które powstało z miłości do jedzenia i z pragnienia, by dzielić się nim z innymi. Naszą specjalnością są kopytka, które przyrządzamy zarówno w inspirowanych smakami dzieciństwa wersjach klasycznych (no, powiedzmy, że to taka klasyka z nutką awangardy ;) ), jak i w zupełnie nowatorskich, niespotykanych nigdzie indziej kompozycjach smakowych. Poza kopytkami serwujemy też codziennie świeże lunche, w których przygotowanie wkładamy tyle samo serca i pasji. Znajdziecie u nas pyszne i wysokiej jakości mięsa od lokalnych dostawców, a także zupełnie bezmięsne Alternatywy :) Zapraszamy serdecznie!
Zrecenzowano 8 września 2019

Trudno mi wyrazić opinię o obsłudze czy atmosferze, bo dania zamówiliśmy do domu.
1. Kopytka w sosie bolońskim z chipsem bekonowym. Sos miodzio. Pychota.
2. Kopytka w sosie serowym z kurczakiem i szpinakiem. Mięso kruchutkie. Sos faktycznie serowy.
3. Kopytka z kurczakiem, kurkami w śmietanie, pietruszką i prażonymi migdałami. Nas urzekło.
4. Kopytka w sosie neapolitańskim. Niby czysty pomidorowy a jednak... konsystencja kremowa wzbogacona śmietaną.

Kolejne odkrycie na kulinarnej mapie Poznania.

Dziękujemy, Kinga S

Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre kopytka, pogoda dopisała wiec smacznie zjedliśmy w ogródku, w środku trochę mało miejsca. Kopytka z boczkiem i kopytka z chorizo baaardzo dobre ! Do najedzenia się na full :) chciałam spróbować na słodko kopytek, ale niestety już nie było :(
Mniam !!!

Dziękujemy, I1366DLnatalian
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe przyrządzenie na pozór zwykłych kopytek w niezwykle ciekawy sposób. Próbowałam Teryaki i paprykowych - te i te rewelacja. Naprawdę duże porcje, bardzo miła obsługa, polecam :)

Dziękujemy, a-oltarzewska
Zrecenzowano 13 maja 2019

W dniu wczorajszym próbowaliśmy z Żoną zjeść w tym lokalu. Niestety słowo"próbowaliśmy" jest tutaj kluczowe. Przy zamawianiu Pani poinformowała nas o 30 min. czasie oczekiwania na dania. Gdy po przeszło godzinie zaczęliśmy dopytywać o zamówienie otrzymaliśmy tylko informacje, że jest mało ludzi na kuchni i nie nadążają.. Wszyscy Klienci byli zniecierpliwieni oczekiwaniem po ponad 1,5 h na dania a czas dodatkowo wydłużało wydawanie zamówień dla portalu Głodny.pl. Kropką nad "i" była jednak obsługa lokalu gdyż ww. Pani traktowała Klientów jak kłopot i nawet nie przeprosiła za sytuację gdy po ponad 1,5 h nie była w stanie określić ile jeszcze trzeba czekać i zrezygnowaliśmy z zamówienia-wtedy dosłownie rzuciła nam zapłacone pieniądze. Podsumowując gorąco odradzamy- każda Alternatywa dla tego lokalu będzie lepsza..

Dziękujemy, Dyzio3131
Zrecenzowano 6 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Magiczny lokal z zaskakującym menu. Znaleziony przypadkiem podczas spaceru po Poznaniu gdzie celem było unikanie głównych arterii czyli św. Marcin czy Półwiejska.
Z kopytkami chyba każdy miał do czynienia od najmłodszych lat i to chyba najlepszy powód by ponownie poczuć się jak za dziecka. Wizyta wcale mnie nie rozczarowała - wręcz przeciwnie, pozytywnie zaskoczyła.
Lokal ze skromnym wystrojem ale taka prawda, że przychodzimy tutaj by zjeść a nie oglądać ściany :P
Osobiście zamówiłem kopytka z kurkami i kurczakiem na śmietanie dodatkowo zestaw sałat dobieramy za free. Nie jedna osoba będzie miała raczej problem, które kopytka wybrać bo każdy zestaw brzmi przepysznie !!!
Po kilku minutach oczekiwania przed oczami pojawiają się odsmażane kopytka ( i to jest OGROMY plus bo w tej wersji są jeszcze lepsze :P ) z kurkami, kurczakiem i płatkami migdałów na śmietanie. Porcje solidne i nawet ja który byłem na głodzie miałem problem by zjeść całość ( ale zmieściłem :) )
Tak obłędnego dania nie miałem okazji dawno jeść!!! Zwala z nóg i wam też to gwarantuje, że znajdziecie się w raju :)
Obsługa bardzo miła, uśmiechnięta i pomocna w razie wątpliwości przy wyborze wersji kopytkowej :)
Sprawdźcie, poczujcie ten smak matczynych kopytek. Ja wracam obowiązkowo przy kolejnej wizycie

Dziękujemy, 852_ukaszw

4 Alternatywy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w 4 Alternatywy? Podziel się wrażeniami!