“Polecam!”
Rynek 95 Restauracja — recenzja

Rynek 95 Restauracja
Nr 33 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Międzynarodowa

Jedzenie bardzo smaczne a obsługa bardzo kompetentna i uprzejma. Byłam tam z przyjaciółką dwa dni pod rząd i nie zawiodłyśmy się. Pani Asia oraz Pani Weronika urocze i przemiłe. Dbają o wygodę klienta i atmosferę

Dziękujemy, PatPat124

Zrecenzowano 8 września 2019

Miejsce świetne, genialna i profesjonalna obsługa pana Tomasza, drinki wyborne. Gorąco polecam, można i dobrze zjeść i napić czegoś konkretnego :) każdy znajdzie coś dla siebie. Moje mocne 5/5

Dziękujemy, TomaszJnk
Zrecenzowano 8 września 2019

Fajna atmosfera, wiele smacznych drinków do wyboru. Rozsądne ceny. Super miejsce na Starym Rynku gdzie można smacznie zjeść i wypić. Bardzo miła obsługa, zwłaszcza sympatyczna Pani Weronika. Polecam!

Dziękujemy, BlueBlue98
Zrecenzowano 7 września 2019

Bardzo dobre i sycące jedzenie, duży wybór drinków. Bardzo miła obsługa. Nas obsługiwał Maciej, który pomimo dużego ruchu poświęcał nam dużo uwagi i troszczył się aby pobyt w restauracji był dla nas jak najlepszy :D

Dziękujemy, Kuba S
Zrecenzowano 4 września 2019

Najlepszy kelner który nas obsługiwał :) miły i bardzo kontaktowy. Obsługa naprawdę na wysokim poziomem, ten pan powinien dostać miano najlepszego kelnera roku!!! Najlepszy
Ps. Kielner ma na imię Maciek

Dziękujemy, Marbella K

Rynek 95 Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Rynek 95 Restauracja? Podziel się wrażeniami!