“Super drinki! Przemiła Pani Weronika!”
Rynek 95 Restauracja — recenzja

Rynek 95 Restauracja
Nr 33 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Międzynarodowa
Zrecenzowano 8 września 2019

Fajna atmosfera, wiele smacznych drinków do wyboru. Rozsądne ceny. Super miejsce na Starym Rynku gdzie można smacznie zjeść i wypić. Bardzo miła obsługa, zwłaszcza sympatyczna Pani Weronika. Polecam!

Dziękujemy, BlueBlue98

Zrecenzowano 7 września 2019

Bardzo dobre i sycące jedzenie, duży wybór drinków. Bardzo miła obsługa. Nas obsługiwał Maciej, który pomimo dużego ruchu poświęcał nam dużo uwagi i troszczył się aby pobyt w restauracji był dla nas jak najlepszy :D

Dziękujemy, Kuba S
Zrecenzowano 4 września 2019

Najlepszy kelner który nas obsługiwał :) miły i bardzo kontaktowy. Obsługa naprawdę na wysokim poziomem, ten pan powinien dostać miano najlepszego kelnera roku!!! Najlepszy
Ps. Kielner ma na imię Maciek

Dziękujemy, Marbella K
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjechalem do Poznania z Bydgoszczy z żoną i 3 letnim dzieckiem. Wieczorem wybraliśmy się na posiłek. Restauracja 95 była strzałem w 10. Było bardzo ciepło więc siedzieliśmy na zewnątrz pod parasolami. Pomimo tego że kącik zabaw dla dziecka był w środku lokalu nie obawialiśmy się zostawić tam malucha samego gdyż co chwilę ktoś z obsługi zerkał na małą a w szczególności Pan Tomek który zadbał o wszystko pierwszorzędnie. Przyjazny otwarty i kulturalny zadbał o mile spędzony czas. Córka dostała balonik a pomimo iż nie wszystko co chcieliśmy było w karcie Pan Tomek nam załatwił. Np mochito z malinami. Polecam gorąco

Dziękujemy, MaciejL222
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczne miejsce, pyszne jedzenie i drinki. Szczególne pozdrowienia dla kelnera Tomka, wyjątkowo miła obsługa :)

Dziękujemy, Nadia S

Rynek 95 Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Rynek 95 Restauracja? Podziel się wrażeniami!