“Od Kariny i Karoliny”
Rynek 95 Restauracja — recenzja

Rynek 95 Restauracja
Nr 32 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Międzynarodowa
Zrecenzowano 4 września 2019

Najlepszy kelner który nas obsługiwał :) miły i bardzo kontaktowy. Obsługa naprawdę na wysokim poziomem, ten pan powinien dostać miano najlepszego kelnera roku!!! Najlepszy
Ps. Kielner ma na imię Maciek

Dziękujemy, Marbella K

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjechalem do Poznania z Bydgoszczy z żoną i 3 letnim dzieckiem. Wieczorem wybraliśmy się na posiłek. Restauracja 95 była strzałem w 10. Było bardzo ciepło więc siedzieliśmy na zewnątrz pod parasolami. Pomimo tego że kącik zabaw dla dziecka był w środku lokalu nie obawialiśmy się zostawić tam malucha samego gdyż co chwilę ktoś z obsługi zerkał na małą a w szczególności Pan Tomek który zadbał o wszystko pierwszorzędnie. Przyjazny otwarty i kulturalny zadbał o mile spędzony czas. Córka dostała balonik a pomimo iż nie wszystko co chcieliśmy było w karcie Pan Tomek nam załatwił. Np mochito z malinami. Polecam gorąco

Dziękujemy, MaciejL222
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczne miejsce, pyszne jedzenie i drinki. Szczególne pozdrowienia dla kelnera Tomka, wyjątkowo miła obsługa :)

Dziękujemy, Nadia S
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Z przyjaciółmi do restauracji idziemy nie tylko aby zjeść, ale także po to by pobyć ze sobą, spędzić miło czas. I to jest miejsce idealne, dzięki klimatowi jaki tworzą pracownicy !!! Absolutnie nieszablonowa obsługa !!! Spersonalizowane podejście: z wdziękiem, zainteresowaniem, kulturą - blisko klienta ale bez przekraczania granic. Bardzo operatywnie - a jaka sprawność w zadbaniu o gości w chwili załamania pogody! Brawo!!! Słowa uznania dla managerów za organizację i dobór pracowników !!! Menu: pierogi z wołowiną - tradycyjny smak, cieniutkie ciasto, sos kurkowy, pycha - a wielkość porcji naprawdę godna !!!

Dziękujemy, Joanna P
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Kolejny udany powrót. Jedzenie super, dobra lokalizacja, krótkie oczekiwanie, mega obsługa (w szczególności kelner Tomek). Lunch za duży aby zjeść na raz. Polecam ;D

Dziękujemy, kac_per_25

Rynek 95 Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Rynek 95 Restauracja? Podziel się wrażeniami!