“Sobotni lunch”
Rynek 95 Restauracja — recenzja

Rynek 95 Restauracja
Nr 33 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Międzynarodowa
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo smaczne, pierogi i hamburger przepyszne, makaron smaczny ale trochę niedoprawiony. Generalnie polecam!
Super obsługa, przesympatyczny p. Tomek.

Dziękujemy, Kasia K

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Jestem gościem tej restauracji od kilku lat i z czystym sumieniem polecam ją pod każdym względem ! Jednak szczególne podziękowania za zawsze miłą obsługę,płyną w kierunku p.Tomasza ! :) zawsze z uśmiechem! Aż chce się wracać.

Dziękujemy, Asia94J
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Polecam to miejsce ze względu na bardzo dobre jedzenie, ale również doskonałą obsługę! Pan Tomasz bardzo umilił nam pobyt, jego osoba zachęca do ponownego odwiedzenia lokalu.

Dziękujemy, malwina89
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Trafiliśmy tutaj zupełnie przypadkiem, będąc na rynku. Obslugiwał nas przesympatyczny kelner Pan Tomasz. Jak by w każdej restauracji była taka obsługa to byłoby wspaniale. Polecam!

Dziękujemy, Krystian T
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Bardzo przytulnie, przyjaźna obsługa, w szczególności kelner Tomasz. Pyszne jedzonko. Polecamy razem z narzeczonym :)

Dziękujemy, Julia_Zuzanna

Rynek 95 Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Rynek 95 Restauracja? Podziel się wrażeniami!