“Dramat”
77 Sushi — recenzja

77 Sushi
Zamów online
Nr 339 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Sushi
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Czekanie ponad 1,5 na wydanie posiłku bez informacji, z wrażeniem że w pierwszej kolejności obsługiwanie są zamówienia na wynos rodzi poczucie braku szacunku dla klienta który odwiedził lokal. Sugestia: zamknijcie lokal i otwórzcie zamówienia online, a nie udajecie restauracje. W połączeniu z wizyta rodzina czy w towarzystwie nie ma to sensu. Sugeruje UNIKAĆ!!! Chyba ze lubicie siedzieć i czekać bez informacji.
Jeszcze raz powtórzę, strasznie kiepsko, podejście do klienta żenujące.

Dziękujemy, oharski

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Nie dajcie się nabrać!
Zachęcony wcześniejszym pobytem w Sushi 77 trafiłem na ich ofertę na Grouponie: bon wartości 100 zł za jedyne 55 zł, czyli -45%.
Oczywiście przeczytałem ograniczenia i zasady " Oferta nie obejmuje: deserów, alkoholi, napojów, zup i przystawek i noodle. Groupon nie łączy się z żadnymi promocjami i ofertami", ale do głowy by mi nie przyszło, że "karta stałego klienta" może zostać potraktowana, jako promocja czy oferta. (Tym, którzy nie wiedzą pragnę wyjaśnić, że karta stałego klienta upoważnia do zniżki 50% z wyłączeniem właśnie alkoholi, napojów, itp.)
Kupiłem, więc Groupon ze zniżką, 45% który pozbawia mnie możliwości skorzystania z uprawnień Karty klienta, czyli rabatu 50%.
Uważam, że takie postępowanie nie jest uczciwe wobec klientów.

Dziękujemy, jaroder
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Knajpa godna polecenia. Razem z rodziną wybraliśmy zestaw 44 kawałków i było rewelacyjnie.
Polecamy!

Dziękujemy, Czosnowski
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Świetna atmosfera,fajne promocje, pyszne dania w zależności od budżetu. Myślę, że mój nowy sushi lokal po zamknięciu Violet :)

Dziękujemy, aniaoo1992
Zrecenzowano 7 czerwca 2019

Bardzo miło trochę powiedzmy malo Japonii ale co tam . Bardzo miła obsługa, sushi robione świeże, fajnie podane smaczne :)

Dziękujemy, pit_poznan

77 Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w 77 Sushi? Podziel się wrażeniami!