“Przepyszna pizza”
Pizzeria Frontiera — recenzja

Pizzeria Frontiera
Zamów online
Nr 135 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Zrecenzowano 5 września 2019

Co prawda, jak przyszliśmy to byliśmy jedynymi klientami, ale to nie zmienia faktu, że okres oczekiwania był bardzo krótki. Ciasto pyszne, cienkie, dobrze dobrane i świeże składniki. Jeśli ktoś chce zjeść włoską pizzę, to właściwe miejsce.

Dziękujemy, francuskieciastko

Zrecenzowano 18 lipca 2019

Bardzo dobra pizza (miałam okazję spróbować dwóch różnych). Dobra, bardzo miła obsługa ( i też dość szybka). Dobre na wyjście ze znajomymi.

Dziękujemy, dorisdmr
Zrecenzowano 12 lipca 2019

Pizza na bardzo cieniutkim cieście - jak dla mnie na plus. Dosyć droga restauracja, ale chyba lepszej pizzy nie miałam okazji zjeść. Obsługa wygląda jakby byli tam na siłę. Szokiem dla mnie było, że trzeba samemu podejść do kasy i zapłacić, a nikt nie przyniesie rachunku.

Dziękujemy, Saerin_Lee
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, obsługa całkiem miła ale nie wysilają się ;-) w środku całkiem przyjemnie. Idealne na wyjście ze znajomymi

Dziękujemy, Kasiawrobel
Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Na miejscu jak zawsze przyjemnie i smacznie, ale widać, ze nie dbają o to, co wychodzi poza ich lokal. Dziś dostałam pizzę ze splesnialymi pomidorkami z robakami w środku. Bardzo słabo!

Dziękujemy, Ania K

Pizzeria Frontiera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska
Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Pizzeria Frontiera? Podziel się wrażeniami!