“Trattoria”
Restauracja Milano — recenzja

Restauracja Milano
Nr 217 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)

(Recenzja dotyczy trattori) Poprzednim razem byliśmy w restauracji, tym razem odwiedziliśmy położoną drzwi w drzwi trattorię. Pierwsze wrażenia były bardzo dobre - miła kelnerka, szybka obsługa. Dość szybko otrzymałem dobre minestrone. Przystawki - uważam że ich wzięcie było błędem - to nic ciekawego a kawałki karczocha nieszczególne. Potem zaczął się dramat. Być może z powodu takiego, że napłynęło do wnętrza sporo ludzi kelnerka zaczęła zapominać o naszych zamówieniach. Jestem gotów wybaczyć długie oczekiwanie w takiej sytuacji natłoku ludzi, natomiast nie toleruję, kiedy osoby, które przyszły wyraźnie później, zdążyły otrzymać swoje dania, zjeść i wyjść a my ciągle czekaliśmy! Główne dania otrzymaliśmy dopiero po 1,5 godziny od złożenia zamówień. Pizze były ponoć całkiem dobre, jak słyszałem, sos w moim tagiatelle (gorgonzola+szpinak) wg mnie za rzadki. Pozostałe dwa dania (tagiatelle z łososiem i polędwiczki) były poprawne. Ogólnie pozostało pewne poczucie zażenowania.

1  Dziękujemy, Michał B

Rodzinny spacerek i standardowo mamaaaaa jestem głodnaaaaaaa. Przypadkiem rafiło na Milano.Obsługa reeeewelacja, jedzenie pierwsza klasa zarówno dla tych małych jak i dużych. Nie wiem czy będą zadowoleni ale będziemy czesto wracać. Kolejne wizyty będą już nieprzypadkowe.

1  Dziękujemy, 607paulinaw
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłem restaurację Milano po raz kolejny i trzymają wysoki poziom co świadczy że można do nich wpadać i delektować się wyborną WŁOSKĄ KUCHNIĄ.
Dla mnie kalmary z grilla i później fuagra to wspaniałe doznania oraz połączone wyborne wino trafione w punkt przez doswodczony i zawsze uprzejmy personel.

1  Dziękujemy, moragie1
Zrecenzowano 11 września 2019

Obsługa, jakość składników i dania od zawsze na najwyższym poziomie! Według mnie każdy znajdzie coś dla siebie.
Mam nadzieje, że tradycja i smak Milano nigdy nie przeminie! :)

1  Dziękujemy, Mateuszpzn
Zrecenzowano 11 września 2019

Najlepsza restauracja w Poznaniu! Przede wszystkim, wyśmienite jedzenie, każdy znajdzie coś dla siebie. Eleganckie wnętrza, tworzą świetny klimat na randki. Ponadto, duży plus za przemiłą obsługę.

1  Dziękujemy, Klaudia0202

Restauracja Milano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Milano? Podziel się wrażeniami!