“ Pozytywne zaskoczenie”
Restauracja Milano — recenzja

Restauracja Milano
Nr 215 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)

Rodzinny spacerek i standardowo mamaaaaa jestem głodnaaaaaaa. Przypadkiem rafiło na Milano.Obsługa reeeewelacja, jedzenie pierwsza klasa zarówno dla tych małych jak i dużych. Nie wiem czy będą zadowoleni ale będziemy czesto wracać. Kolejne wizyty będą już nieprzypadkowe.

1  Dziękujemy, 607paulinaw

Odwiedziłem restaurację Milano po raz kolejny i trzymają wysoki poziom co świadczy że można do nich wpadać i delektować się wyborną WŁOSKĄ KUCHNIĄ.
Dla mnie kalmary z grilla i później fuagra to wspaniałe doznania oraz połączone wyborne wino trafione w punkt przez doswodczony i zawsze uprzejmy personel.

1  Dziękujemy, moragie1
Zrecenzowano 11 września 2019

Obsługa, jakość składników i dania od zawsze na najwyższym poziomie! Według mnie każdy znajdzie coś dla siebie.
Mam nadzieje, że tradycja i smak Milano nigdy nie przeminie! :)

1  Dziękujemy, Mateuszpzn
Zrecenzowano 11 września 2019

Najlepsza restauracja w Poznaniu! Przede wszystkim, wyśmienite jedzenie, każdy znajdzie coś dla siebie. Eleganckie wnętrza, tworzą świetny klimat na randki. Ponadto, duży plus za przemiłą obsługę.

1  Dziękujemy, Klaudia0202
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybralam się na biznesowy lunch do restauracji Milano w ktorej na miejscu sympatycznie zaskoczylo mnie odświeżone miejsce, na bardzo wysokim poziomie lecz możnaby rzec w wyważonym klimacie włoskim. Zamówiłam na przystawke vitello tonnato wspaniałe aksamitne mieso i sos palce lizać. Na główne danie danie wybrałam turbota. Okazalo sie ryba świeża, a mięsko poezja. A na deser wybralam tiramisu po ktorym skosztowaniu poprosiłam o kosteczce do domu. Zapomnialam wspomniec o wspaniałym doborze win, ktore kelner nam polecił - koniecznie musicie spróbować. Jak chcecie isc do wloskiej restauracji polecam koniecznie w Poznaniu Milano.

1  Dziękujemy, T4470KLaa

Restauracja Milano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Milano? Podziel się wrażeniami!