“Włoska kuchnia”
Restauracja Milano — recenzja

Restauracja Milano
Nr 215 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 9 września 2019

Rodzinny wypad na obiad, po spacerze. Pyszna włoska kuchnia, zaliczone własnej roboty makarony i pizza na bardzo dobrym cieście.
Profesjonalna obsługa. Polecam.

1  Dziękujemy, lukasp1pn

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała atmosfera w włoskim klimacie pod okiem sympatycznej właścicielki. Skosztowałam pysznego makaronu z własnej produkcji z krewetkami w sosie homarowym. Na deser skosztowałam wspaniałego tiramisu, ( palce lizać). Cała moja rodzina była zachwycona profesjonalną obsługą, której towarzyszyły wspaniałe włoskie potrawy.

2  Dziękujemy, O2846UFannab
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje Milano można zdecydowanie polecić nie tylko ze względu na pyszne wytrawne dania ale również desery, odwiedzając tą restauracje skusiłem się na tiramisu, niebo w gębie! Warto odwiedzić to miejsce chociażby po to by usiąść na kawkę i spróbować tego rewelacyjnego ciasta top, top, top!

1  Dziękujemy, T2071AHadamr
Zrecenzowano 4 września 2019

Cała restauracja ma niepowtarzalny włoski klimat! Wszystko jak najbardziej na TAK!!! Obsługa na najwyższym poziomie! A co najważniejsze niebo dla podniebienia ! Polecam 100%-można się zakochać.

1  Dziękujemy, Dmdarina
Zrecenzowano 4 września 2019

Jedna z najlepszych Włoskich restauracji w Poznaniu!
Z całego serca polecam, przepyszna pizza, profesjonalna obsługa znająca się na rzeczy, piękny wystrój, przemiła atmosfera ;) Polecaaaaaam !

1  Dziękujemy, DagmaraSal

Restauracja Milano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Milano? Podziel się wrażeniami!