“Przepyszna Włoska pizza”
Restauracja Milano — recenzja

Restauracja Milano
Nr 216 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 4 września 2019

Jedna z najlepszych Włoskich restauracji w Poznaniu!
Z całego serca polecam, przepyszna pizza, profesjonalna obsługa znająca się na rzeczy, piękny wystrój, przemiła atmosfera ;) Polecaaaaaam !

1  Dziękujemy, DagmaraSal

Zrecenzowano 31 lipca 2019

Wybór restauracji Milano na niedzielny obiad z okazji urodzin mojej babci okazał się trafiony w dziesiątkę ! Wnętrze po metamorfozie staje się sukcesywnie coraz bardziej przyjemne. Wygodne krzesła. Profesjonalna jak zawsze obsługa stwarzają bardzo bezpieczną i przyjazną atmosferę. Dania na wysokim poziome. Ja jak zwykle zamówiłem spoza karty makaron ze świeżą truflą, który uwielbiam... Carpaccio z tuńczyka wyśmienite tak samo jak i tatar... Foie gras na ciepło - idealne ! Steak idealnie wysmażony według życzenia. Smażony tuńczyk w sezamie polecam ! Generalnie miejsce broni się ze względu na lokalizację, ale przede wszystkim czuję, że jest dopilnowane i trzyma swój poziom...w oddali lokalu widać, często piękną kobietę doglądającą personel i potrawy wynoszone z kuchni na salę.;-)

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Patryk M
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja, do której warto wrócić! Super wnętrze, posiłki bardzo smaczne i pięknie podane (polecam skosztować homara!!). Ponownie nie zawiodłam się także na obsłudze, która stoi na najwyższym poziomie i sprawia, że czuję się tam miłe widziana.

2  Dziękujemy, Relax743527
Zrecenzowano 31 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wnętrze restauracji bardzo ładne, obsługa kelnerska na wysokim poziomie. Jedzenie bardzo pyszne zarówno w restauracji jak i w Trattorii. Najlepsze włoskie dania w całym mieście. Polecam wszystkim.

3  Dziękujemy, asia5m
Zrecenzowano 31 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Włoska restauracja położona w przepięknej scenerii parku Sołackiego. Elegancka restauracja, obsługa miła i uśmiechnięta.
O włoskich potrawach w tej restauracji nie będę pisał TO FANTASTYCZNE DOZNANIA...

2  Dziękujemy, moragie1

Restauracja Milano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Milano? Podziel się wrażeniami!