“Smacznie i domowo :-)”

Restauracja You & Me Lunch Time
Nr 656 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Włoska, Polska, Tajska
Zrecenzowano 4 września 2019

Bardzo dobre jedzenie w stylu domowym, choć znajdą się też oryginalne dania.
Odwiedzając ten lokal, zawsze znajdę w menu coś dla siebie i nigdy nie żałuję wyboru.
Polecam szczególnie pierogi ruskie i z mięsem.
Nie jadłem pizzy i deserów.

Jak najbardziej polecam You & Me Lunch Time!

Dziękujemy, Radek84

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Reklamują się pysznymi goframi bąbelkowymi..... niestety brak gofrów (środa godzina 14).
Lody tak zmrożone, że trudno nałożyć do wafelka, wszystko się sypało i spadało ale smaku bardzo dobre. Na plus zasługuje to, że Pani po mojej niezadowolonej minie zaproponowała zwrot kosztów.

Dziękujemy, Milena K
Zrecenzowano 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

4 próby przekonania się do tzw. Pana Obiadka orzyjeżdżającego z Cateringiem- 4 razy zostałam zignorowana i poczułam się głupio. 3 razy zapytałam czy jest coś bez mięsa - tak, ryba :) ok...za 4 razem zapytałam bardziej precyzyjnie - czy jest coś bez mięsa i ryby. Tak, był - makaron z sosem i uwaga cytuję - dorsz. Ryba nie jest mięsem a drosz rybą?

Spróbowałam ostatecznie dwóch potraw. Pierogów z kapustą i grzybami - sycące, smaczne ale nie przywozi :) i makaronu ze wspomnianym sosem. Sos z paczki. Nierozpuszczony proszek czuję na zębach. Jak za 12 zł...kiepsko.

Dziękujemy, Voyager476633
Zrecenzowano 25 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Czego oczekiwać po jedzeniu w CH na wagę? Świetności, jakości i szybkości obsługi - jeśli do tego dołożymy umiarkowane ceny to lokal you & my lunch time spełnia te warunki. Do tego świeżo wyciskane soki i oczywiście kompocik Jeśli nie chcesz wydać pieniędzy na fast food a zjeść jedzenie bliskie domowemu to warte polecenia.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, jaroslawn621
Zrecenzowano 29 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Ciekawa alternatywa dla fast food'ów, których w galeriach nie brakuje. Samoobsługowa restauracja z jedzeniem na wagę, spory wybór potraw: mięsa, pierogi, warzywa, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ja miałem okazję wypróbować tutaj pizzę, smaczne cienkie ciasto, sporo składników, naprawdę godna polecenia. Obsługa również pomocna i miła, warto tutaj wrócić.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, mateoosh2

Restauracja You & Me Lunch Time — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja You & Me Lunch Time? Podziel się wrażeniami!