“Dobra i szybko podana pizza”
Restauracja Bar-a-boo — recenzja

Restauracja Bar-a-boo
Nr 3 wśród 12 Szybkie posiłki (Poznań)

Dobra pizza oraz wspaniałe aperole. Ze względu na zniżki dla studentów, miejsce jest chętnie odwiedzane przez młode osoby.
Miejsce W sam raz na obiad ze znajomymi.

Dziękujemy, 700 700 709

Klimat na plus. Czas oczekiwania, lokalizacja, ceny też są zaletami. Jeśli chodzi o jedzenie to nie można się do niczego przyczepić, ale zachwytu też nie ma. Pizza Margerita fajna jeśli chodzi o ciasto, jednak nie przypomina w niczym tej, którą jedliśmy w Neapolu. Brak świeżej bazylii, mało sosu. Pasta Carbonara bardzo w porządku. Ogólnie polecam miejsce, na szybki, dobry posiłek.

Dziękujemy, kubucha
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie w przystępnej cenie.
Najbardziej polecam pizzę prosciutto i brownie. Jadamy tam co piątek. Zdecydowanie polecam!!!

Dziękujemy, tomekd947
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji byliśmy trzykrotnie i każda z wizyt pozostawiała podobne wrażenie. Ciasto bez większej historii ze średniej klasy składnikami tworzy obraz pizzy "studenckiej". Idealna propozycja na lunch lub lekka kolację. Z drugiej strony w zupełności odradzam sałatki, które okazały się niewypałem. Słabe połączenia składników i śladowe ilości sosu zdecydowanie zasługują na krytykę. Warto zwrócić uwagę na stałe pojawiające się promocje np. 3 drinki w cenie 2 czy pizza + piwo w cenie 10 zł

Dziękujemy, w2ilku
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Tu wszystko jest właśnie takie, jak być powinno! Pizza ma cieniutkie, chrupiące ciasto, aż się uszy trzęsą przy jedzeniu. Zrobiona idealnie, tak jakby prawdziwy Luigi mógł sobie wymarzyć. Ceny są śmieszne, biorąc pod uwagę jakoś jedzenia - jesteśmy w stanie zjeść tutaj w cenie iście fastfoodowej. Miejsce również ma świetny klimat - ceglane ściany i fajny chłodek piwniczki.To absolutna perełka, niemożliwa do pominięcia w czasie wizyty w Poznaniu.

Dziękujemy, kolkoyod

Restauracja Bar-a-boo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Bar-a-boo? Podziel się wrażeniami!