“. ”
Fat Bob Burger — recenzja

Fat Bob Burger
Nr 1 wśród 12 Szybkie posiłki (Poznań)

Na początku nie byłem zwolennikiem burgerów i podchodziłem do tego typu miejsc z pewnym dystansem. Ale pod wpływem znajomych dałem się namówić i muszę powiedzieć, że żałuję że tak późno jedyne co mi przychodzi do głowy to "God bless Fat Bob"

Dziękujemy, micha_mE4658NE

W trakcie 2 dni owego wypadu do Poznania postanowiliśmy sprawdzić wysoka pozycje w tripadvisor jaka jest Fat Bob Burger. Nie zawiedlismy się :)
Kozackie burgery z żeberkami lub szarpaną wieprzowiną - przekozackie frytki z batatów i colesław własnej roboty polecam wszystkim fanatykom burgerow - miejsce obowiązkowe do odwiedzenia i sprawdzenia

Dziękujemy, charkot
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne bataty, burgery na plus. Co ciekawe, dania serwowane są w emaliowanych miskach z czasów PRL, co odróżnia restaurację od innych. Miejsce odpowiednie na spotkania ze znajomymi. Lokal spokojny, ma charakterystyczny ciekawy klimat. Warto wpaść będąc w Poznaniu

Dziękujemy, sklaudia
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze burgery w mieście. Zawsze wysmażone w punkt. Cena bardzo dobra za to co dostajesz. Wystrój bardzo oryginalny.

Dziękujemy, 771j_drzejd
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Jednym słowem są to najlepsze burgery w Poznaniu! Do tego przepyszne frytki z batatów i colesław. W Fat Bob Burger byłam już wiele razy i cały czas trzymają swój poziom.

Dziękujemy, MagdaKry

Fat Bob Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Fat Bob Burger? Podziel się wrażeniami!