“Sushi zniechęcenie ”
Dokku sushi bar — recenzja

Dokku sushi bar
Nr 91 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Sushi, Tania restauracja, Japońska, Owoce morza, Bar
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niesympatyczna obsługa, jedzenie bez szału, bardzo duże porcje, nie wiadomo po co i długi okres oczekiwania. Nie polecam.

Dziękujemy, 711darekb

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszytko pyszne, sushi rewelacja, dania z kuchni na ciepło pyszne. Obsługa najlepsza. Polecam zarówno na na randkę jak i obiad biznesowy.

Dziękujemy, Pablo E
Zrecenzowano 13 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam ;) Miejsce co prawda daleko od centrum Poznania, ale warto odwiedzić. Moim zdaniem najładniej podane sushi w Poznaniu ;)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, paulutkaa
Zrecenzowano 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Same zalety , wizyta w Dokku to zawsze niezmienny dobry smak!
Od wejścia miła atmosfera , kelnerki , masterzy wszyscy specjalnie dla Ciebie!
Wiedzą po co przychodzą do pracy.
Dania wyśmienite , bogate i finezyjne w normalnych jak na sushi cenach , dobra rolka to 30- 35 zł .Odwiedziłem ten lokal już kilkanaście razy , i zawsze jest tak samo dobrze.
Uważajcie tylko , ponieważ czasami brakuje miejsc , ale to tym bardziej potwierdza moja jak najlepsza opinie o tym miejscu!
Nic na minus - gratuluje i życzę dalszych sukcesów!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 857panamac
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PiotrC781, Właściciel, Dokku sushi barOdpowiedź udzielona 4 marca 2019

Właśnie dla takich wpisów, uśmiechów, małych gestów i podziękowań warto prowadzić restaurację. W imieniu całej załogi Dzięki Serdeczne Dobry Człowieku :D

Zrecenzowano 6 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Jako typowy mięsożerca ciężko było mi się przekonać do Sushi , miałem „pare podejść” i bywało średnio ale wizyta w Dokku zmieniła diametralnie moją opinię na temat takich potraw!
Pyszne, wręcz rewelacyjne...

Termin wizyty: styczeń 2019
3  Dziękujemy, Gwiazdor75

Dokku sushi bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Skórzewo, Wielkopolska

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Dokku sushi bar? Podziel się wrażeniami!