Zapisz
Grucha!

Kultowe miejsce na imprezowej mapie Poznania z legendarną gruszkówką, której koniecznie musicie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 19 marca 2020
Fellipe89
Poznań, Polska
Polecam

Mały,ale klimatyczny lokal.Bardzo dobre shoty gruszkowe i miła obsługa 😊 Dobra lokalizacja-w samym... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 stycznia 2020
katarzynkaj981

Zrecenzowano: 13 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Takie miejsca lubię, może to pora, może dzień tygodnia... Ale nie było tłoczno. Lotów wystrój miejsca, kuchnia otwarta po 23:00 a tego było trzeba! :) smaczne jedzenie jak na tę półkę cenową 8/10. Blisko rynku a ceny nie zwalaja z nóg. Na piwko że znajomymi w sam raz.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, AgataMB B
Zrecenzowano: 17 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Zajebisci barmani, sztosowe koktajle i legendarna gruszka. Przekąski bardzo smaczne, dobrze coś przegryźć kiedy się pije

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
Dziękujemy, 793bartoszb
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Moje ulubione miejsce w Poznaniu. Wieczorami i w nocy zawsze otwarte, barmani profesjonalni, a ceny bardzo przystępne! Tatar kozak, w dobrej cenie i szybko podany! Polecam i będę zaglądać!

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, magdalena_478
Zrecenzowano: 15 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjazne miejsce zarówno dla młodzieży jak i dla starszych. Polecam gruszkówkę, przekąski oraz koktajle. Otwarte codziennie od 18.00.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
Dziękujemy, Marcin J
Zrecenzowano: 30 października 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe miejsce na poznańskiej mapie mniejszych knajpek. Duży wybór alkoholi ze średniej półki. Ciekawy wystrój. Doskonała nalewka gruszkowa. Spory wybór przekąsek pod piwko , wódeczkę etc.... na pewno warto odwiedzić i przekonać się samemu.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
Dziękujemy, krzysztof_poznan_pol