“Chamstwo w czystej postaci!”
Tivoli Pizzeria — recenzja

Tivoli Pizzeria
Zamów online
Nr 353 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

W dniu moich dzisiejszych urodzin moja narzeczona zamówiła zapiekankę w tej "pseudo" restauracji. Z powodu błędu na stronie tivoli dostawca przyjechał nie pod ten numer na mojej ulicy. Zrugał telefonicznie moją narzeczoną, przyjechał pod prawidłowy numer wskazany przez telefon, po czym "wrzucił" jedzenie do mieszkania i zaczął krzyczeć na moją kobietę. Zamawiając jedzenie w Poznaniu, NIGDY nie spotkałem się z takim chamstwem. Dziękuję za udane urodziny!

1  Dziękujemy, Radziu31

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szybka wizyta podczas wieczornego spaceru w okolicach Starego Rynku. Pizza bardzo smaczna, idealnie cieńkie ciasto. Ogólnie to nie ma się do czego przyczepić i zastanawiają mnie te nieprzychylne opinie. Z mojej strony polecam.

Dziękujemy, Jakub B
Zrecenzowano 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Niewiele się od tego czasu w tym miejscu zmieniło. Niestety, to już nie ta sama pizza. Do dziś pamiętam smak tamtej pizzy z krewetkami... Szkoda...

Dziękujemy, RecenzjeAgnieszki
Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

W Tivoli byłam nie raz i nie zawsze wychodziłam zadowolona. Dziś postanowiłam zamówić pizzę Siciliana i to był duży błąd. Kapary i sardynki w połączeniu z miękkim i tłustym ciastem, to coś okropnego. Jeszcze tak paskudnej pizzy nigdy nie spróbowałam (większość wylądowała w koszu).

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Mabrelle
Zrecenzowano 28 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Mega sie zepsulo!!! Pizza tak mokra, ze nie da sie z pudelka wyjac. A danie w ktorym mislo “7 szt. Krewetek Black Tiger” przyszlo z 7 krewetkami koktajlowymi wielkosci 5 centowki. Zart jakis! (Zalazam fote)

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Cikitka

Tivoli Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Tivoli Pizzeria? Podziel się wrażeniami!