“Niesamowite doznania smakowe !”
Republika Róż — recenzja

Republika Róż
Zamów online
Nr 34 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Republika Róż to wspaniałe miejsce, czy to na rodzinny obiad czy na romantyczną randkę. Przyjemny dla oka wystrój, piękne połączenie cegły z pastelowymi kolorami, wszystko czyste i zadbane. Obsługa bardzo miła i pomocna.
Dania fantastyczne, porcje w sam raz, nie za duże, nie za małe. Gorąco polecam chłodnik ogórkowy z arbuzem i parpadelle z kurkami, cymes! Również deser Earl Grey choć niewielki, to jest godny uwagi.
Na ogromny plus jest też możliwość wejścia z czworonogiem, co niestety w wielu miejscach nie jest możliwe. Republika Róż wita ciepło wszystkich gości!
Z pewnością jest to miejsce warte polecenia i odwiedzenia!

Dziękujemy, barzal_210

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Personel bardzo miły. Wystrój slodki, raczej kobiecy. Następnym razem wybiorę sie z mama na kawę i ciasto a nie na rodziny obiad z tata.
Jedzenie pyszne ja jadłam sezonowe papardelle z kurkami a tata kaczkę. Polecam obie rzeczy! Jedyny minus musieliśmy długo czekać około 25 minut na nasze dania po czym mój talerz został zabrany i kelnerka zapytala o deser podczas Kiedy mój tata kończył swoje danie. Ogólnie polecam. Super doświadczenie kulinarne!

Dziękujemy, juls2192
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre i smaczne jedzenie, profesjonalna i sympatyczna obsługa, przystępne ceny oraz bardzo ładne wnętrze. Gorąco polecam...

Dziękujemy, 963katarzynaf
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Każde z zamówionych dań wyśmienite. Przyjemny wystrój. Kameralna atmosfera. Uprzejma obsługa. Schludna toaleta. Miejsce godne polecenia :)

Dziękujemy, emdudi
Zrecenzowano 9 czerwca 2019

Bardzo przytulne wnętrze. Dobra i miła obsługa. Jedzenie sztos! Dania główne pyszne, koniecznie spróbujcie kaczki i polędwiczek w kawie. Świetne napoje chłodzące na lato. Dzieci nikomu nie wadzą. Minusów nie znajduje, tak trzymać!

Dziękujemy, KTT123

Republika Róż — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Republika Róż? Podziel się wrażeniami!