Poznań

“Zdecydowanie polecamy pizzę”
Suszone Pomidory — recenzja

Suszone Pomidory
Nr 41 wśród 1 087 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Włoska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Zapraszamy wszystkich miłośników zdrowej slowfoodowej kuchni Obalamy mit, że pizza jest nie zdrowa Serwujemy dania kuchni włoskiej z wieloma lokalnymi i sezonowymi produktami z naszych własnych ekologicznych upraw oraz wędlin z własnej wędzarni Wszystkich żądnych nowych doznań kulinarnych serdecznie zapraszamy

Zdecydowanie polecamy pizzę z karmelizowana gruszka oraz sałatki i krem z pomidorów.

Jakość obsługi rożna - bardziej chodzi o zachowania kelnerów tak jakby robili łaskę klientowi ze go obsługują. Nie zdarza się to zawsze ale przy paru naszych wizytach mieliśmy takie odczucia.

Dziękujemy, 700 700 709

Zrecenzowano 9 września 2019

Smaczne jedzenie, szybka i miła obsługa. Chociaż lokal nieco z dala od ścisłego centrum, to warto wcześniej zamówić stolik, bo wprawdzie miejsca sporo, ale goście wiedzą co dobre. Bardzo dobre zupy (jedliśmy krem ze szparagów) i pyszne makarony i pizze. Ceny do zaakceptowania.

Dziękujemy, Jarrek
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z lepszych pizz w miescie. Swiezo i smacznie. Bardzo mila i szybka obsluga. Najlepiej w weekend zarezerwowac, bo lokal pelen.

Dziękujemy, Sonia O
Zrecenzowano 1 września 2019

W dniu dzisiejszym poszliśmy z dwójka dzieci na rodzinny obiad. Zamówienie 3 pizzę makaron i bruschetta. Poprosiliśmy o makaron razem z bruschetta żeby dzieci nie czekały za długo. Minęło dobre 30 min zanim dostaliśmy makaron ok spoko danie dobre ale i tu zaczyna się cała akcja. Po nas pojawiły się trzy rodziny które zostały obsłużone szybciej niż my ba zdążyli zjeść zanim nam podane zostały kolejne dania. Pytając kelnerkę o to kiedy będzie pizza usłyszałam ze uwaga jest niedziela i czeka się dłużej i ze właśnie została włożona do pieca. Odmówiłam odbioru dania bo szkoda czasu spędziliśmy 1:15 dzieci znudzone czekaniem a my głodni :/ pani manager włączyła się do akcji razem z kelnerami mówiąc ze pomoże rozwiązać sytuacje bo jesteśmy nerwowi bo głodni i ze niedziele ze dłużej się czeka ze tysiąc tłumaczeń. Ostatecznie dostaliśmy pizzę na wynos za polowe ceny z komentarzem obsługi ze napewno szybciej zjemy w domu. Jedzenie jest ok ale obsługa dramat aż szkoda mówić i napewno nie pojawimy się już nigdy

Dziękujemy, GosiaMSpoznan
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy pizze sezonowe. Tutaj wszystko gra, ciasto, składniki najwyższej jakości co bez wątpienia czuć. Dodatkowo kompetentna obsługa. Żałuję tylko, że nie miałam okazji spróbowania past.

Dziękujemy, 660emiliab

Suszone Pomidory — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Suszone Pomidory? Podziel się wrażeniami!