“Pizza”
Suszone Pomidory — recenzja

Suszone Pomidory
Nr 41 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Włoska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Zapraszamy wszystkich miłośników zdrowej slowfoodowej kuchni Obalamy mit, że pizza jest nie zdrowa Serwujemy dania kuchni włoskiej z wieloma lokalnymi i sezonowymi produktami z naszych własnych ekologicznych upraw oraz wędlin z własnej wędzarni Wszystkich żądnych nowych doznań kulinarnych serdecznie zapraszamy
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy pizze sezonowe. Tutaj wszystko gra, ciasto, składniki najwyższej jakości co bez wątpienia czuć. Dodatkowo kompetentna obsługa. Żałuję tylko, że nie miałam okazji spróbowania past.

Dziękujemy, 660emiliab

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wejście może nie zachwyca ale środek jest już bardzo przyjemny . Byliśmy dość liczną rodziną wiec każdy z nas miał inne danie . Było risotto , gnocchi, Burger , pizza , przystawki i desery . No cóż wszystko pyszne , dobrze przyprawione , świeże , idąca tradycja w parze z nowoczesnością . Obsługa rzeczowa i miła , lokal klimatyzowany i czysty . Karta wystarczająca ale ta sezonowa wygrywa !
Polecam !

Dziękujemy, efelinka
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się do Suszonych Pomidorów na obiad. Zamówienie było zrealizowane szybko i pysznie. Obsługa była bardzo miła, szybka i pomocna w wyborze dań z karty. Polecam gorąco!!! Przepyszna pizza o ciekawych smakach łączących słodycz z nutą słoną.

Dziękujemy, 88agnieszkab
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Bardzo dobra pizza na cienkim cieście w dobre cenie, miła obsługa, klimatyczne wnętrze, dobra lokalizacja.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Agata M
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Kocham pizzę i mogłabym ją jeść codziennie. W tym miejscu dają dobrą włoską pizze i pyszną lemoniade. Dodatkowo lokal ma bardzo ładny wystrój a obsługa sympatyczna. Plus za ekologiczne podejście (metalowe słomki). Ceny jak u konkurencji. Polecam zarówno na rodzinny wypad jak i na randkę.

Dziękujemy, adkaadka

Suszone Pomidory — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Suszone Pomidory? Podziel się wrażeniami!