“Smacznie i sympatycznie”
Why Thai food&wine — recenzja

Why Thai food&wine
Nr 25 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Azjatycka, Tajska, Fusion
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Fajny wybór przekąsek, mi najbardziej smakowała wołowina wiec na główne też zamówiłem ale w curry i to był świetny wybór. Szeroka i przystępna cenowo karta win. Sympatyczna i fachowa obsługa. Fajne miejsce na spotkanie czy służbową kolacje ale sugeruje wcześniejszą rezerwacje bo w środku tygodnia było pełno.

Dziękujemy, maciejpieniazek72

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Profesjonalna obsługa, pyszne jedzenie. Gorąco polecam. Mile wnętrze które nie przytłacza co pozwala czuć się swobodnie

Dziękujemy, Wojciech T
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza tajska restauracja w Poznaniu. Bardzo smaczne dania, przekąska przed posiłkiem, przesympatyczna obsluga. To chyba nasza ulubiona restauracja...

2  Dziękujemy, X5571QCkasiam
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Jedzenie bardzo smaczne, obsługa miła, wystrój nowoczesny. Zupa z krewetkami rewelacja. Minusem jest brak kameralnego klimatu ze względu na ciasno ustawione stoliki.

Dziękujemy, Klaudia R
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce do którego na pewno będziemy wracać. Udaliśmy się w piątkowy wieczór po uprzedniej rezerwacji. Dla tych, miejsca są na piętrze. Dół pozostaje dla gości bez rezerwacji. Wystrój dość prosty ale w pozytywnym znaczeniu. Obsługa bardzo miła i pomocna. Natomiast miejsce dość głośne. Sama lokalizacja bardzo dobra. Jedzenie: zupa tom kha wyśmienita. Sajgoniki też. Pad thai na wołowinie poprawne, trzeba było doprawić i wtedy super. Polecam lemoniady zwłaszcza miętową. Generalnie jak najbardziej tak.

1  Dziękujemy, MJPniewy

Why Thai food&wine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Why Thai food&wine? Podziel się wrażeniami!