Poznań

“Pyszne jedzenie i świetna obsługa”
3KOLORY Malta — recenzja

3KOLORY Malta
Nr 79 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Europejska, Pizza
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kaczka rzeczywiście przepyszna, inne dania również. Porcje w sam raz aby skosztować deser. Dobry wybór trunków. Obsługa profesjonalna i miła. Ładny wystrój i przyjemna muzyka w tle. Na tarasie widok na jezioro, wewnątrz kącik dla najmłodszych.

Dziękujemy, Jakub25

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne desery, lody naturalne, świeże 100% soki i znakomita lemoniada. Najlepsza lokalizacja!

PolecAm

Dziękujemy, mk1245
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, ceny przystępne, cudowny klimat. Obsługa bardzo sympatyczna. Jedyny minus to nie podanie sztućców i serwetek.

Dziękujemy, wojtekc880
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Ogólnie wystrój sali jak i samo jedzenie jest do zaakceptowania . No może ilości mogły być bardziej adekwatne do ceny. Ale polecił bym szefostwu aby bardziej pilnowali higieny niektórych pracowników. Jeden z kelnerów wydawał tak specyficzny zapach że jak przeszedł obok naszego stolika aż odechciało się jedzenia . Smród tego pana był porównywalny do tych bezdomnych z dworca kolejowego . Dałbym pięć na pięć ale na samą myśl o tym zdarzeniu robi mi się źle!!

Dziękujemy, Demon123321
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 3kolory, Kierownik, 3KOLORY MaltaOdpowiedź udzielona 11 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię. Już rozmawialiśmy z pracownikiem na ten temat i mamy nadzieję, ze już nigdy taka sytuacja nie będzie wpływać na negatywny odbiór naszej restauracji. Zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem częstym bywalcem tej restauracji i za każdym razem smakuje tak samo - bardzo dobrze. Menu skomponowane we właściwy sposób coś dla dorosłego, coś dla dziecka. Miła obsługa, jeszcze lepsze jedzenie Pozdrawiam MNIAM

Dziękujemy, DawidMercury

Dziękujemy. Będziemy wdzięczni za opinię na FB. Pozdrawiam

3KOLORY Malta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w 3KOLORY Malta? Podziel się wrażeniami!