Poznań

“Stek miodzio ”

Restauracja Papierówka
Nr 35 wśród 1 086 Restauracje (Poznań)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Piękny widok
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje

Powiem tak. Jedzenie super. Ceny też :-). Stek dorsz piwko. Słońce. Tylko budynek lekko styrany:-) fontanna blisko. Obsługa.

Dziękujemy, richardnM9519PD
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aneta D, Właściciel, Restauracja PapierówkaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy za piękną opinię. Niestety jesteśmy tylko skromnym wynajmującym więc na stan budynku nie mamy wpływu ale z tego co widać to remont trwa więc być może już wkrótce miodzio będzie i na zewnątrz:) Miłego dnia!

Zrecenzowano 16 września 2019

Wybraliśmy się z mężem na lunch , którym nie ukrywam byliśmy nie miło zaskoczeni.
Jedzenie kusi wyglądem, ale jest zupełnie bez smaku. Makaron ociekający tłuszczem absolutnie nie jadalny. Nie polecam.
Jedynie Pani kelnerka bardzo miła próbowała uratować sytuację .

1  Dziękujemy, Nowakkkk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aneta D, Właściciel, Restauracja PapierówkaOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Dziękuję za opinię. A można wiedzieć kiedy Państwo byli u nas?

Zrecenzowano 9 września 2019

Miła obsługa, jednak jedzenie kiepskie. Bywałem wcześniej i jedzenie sprawiało przyjemność. Nie wrócę.

1  Dziękujemy, Maciej A
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa natomiast jezrli chodzi o jedzenie to słabo. Jednak kiedyś smakowało tam wszystko inaczej. Obsługa miła

1  Dziękujemy, Krzysztof Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aneta D, Właściciel, Restauracja PapierówkaOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Szanowny Panie!
W związku z bardzo złą opinią, którą przyznał Pan mojemu zespołowi a co się z tym wiąże także i mi – bardzo chętnie poznałabym więcej szczegółów dotyczących Pana wizyty u nas. Co Pana zdaniem było tak niesmaczne i niedobre w serwowanych daniach, że dał nam Pan „dwóję”. Może da się Pan zaprosić na kawę by szerzej to omówić? Jestem zaciekawiona bo bardzo zależy mi na opinii naszych Gości a muszę przyznać, że ostatnio otrzymywaliśmy tylko same wzorowe opinię. 3 negatywne w jeden dzień to dla mnie spore zaskoczenie! Sam najlepiej Pan wie jako osoba związana z gastronomią jak ciężko zdobyć rzetelną, dobrą opinię. Dodatkowo zna Pan moich kucharzy bo dwoje z nich pracowało przecież w zaprzyjaźnionej z Panem restauracji ABC Kuchni. Wiem, że w swoich restauracjach pilnuje Pan wysokich standardów więc niemożliwe byłoby aby którykolwiek z kucharzy nie potrafił smacznie ugotować dań. Dlatego przepraszam ale osobiście podważam rzetelność Pana oceny. Nie chcę się spierać ale wydaje mi się, że karanie mojego całego zespołu tylko dlatego, że jest Panu osobiście przykro jest nie fair. Proszę po męsku przyjść do Papierówki i na mój koszt zjeść obiad – jeśli rzeczywiście nie będzie Panu smakował bo dania będą niesmaczne to osobiście dam sobie negatywną ocenę. Proszę wybaczyć tą bezpośredniość ale nie chcę schodzić do poziomu obrzucania się jedynkami tylko dlatego, że nie udało się Panu zatrzymać pracownika. W odwecie nie dam jedynki ABC Kuchni bo nie byłam tam i nie miałam przyjemności skosztowania dań. A w swoim życiu także biznesowym kieruje się zasadą przyzwoitości. Może dlatego nie mam problemu z utrzymaniem współpracowników. Życzę Panu miłego dnia i bardzo czekam na Pana w Papierówce. Mam nadzieję do zobaczenia!

Ps. Zaproszenie dotyczy także Pana znajomych, którzy tego samego dnia dali nam złe opinie.

Zrecenzowano 4 września 2019

Najgorsze poliki wołowe jakie jadlem. Żona też nie była zachwycona jedzeniem. Beza nie rozpływała się w ustach. Ciasto dnia chyba z przed tygodnia. Obsługa miła i pomocna. Kucharz do wymiany.

1  Dziękujemy, 88jedrzejm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aneta D, Właściciel, Restauracja PapierówkaOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Bardzo dziękujemy za Pana opinię choć niestety przykrą dla nas. Niemniej jednak chcielibyśmy przedyskutować z personelem Pana uwagi. Czy może przybliżyć nam Pan kiedy był u nas na kolacji? Będzie nam łatwiej znaleźć "słaby punkt".

Restauracja Papierówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Papierówka? Podziel się wrażeniami!