“Recenzja”

Restauracja Papierówka
Nr 36 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Piękny widok
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019

Miła obsługa, jednak jedzenie kiepskie. Bywałem wcześniej i jedzenie sprawiało przyjemność. Nie wrócę.

1  Dziękujemy, Maciej A

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa natomiast jezrli chodzi o jedzenie to słabo. Jednak kiedyś smakowało tam wszystko inaczej. Obsługa miła

1  Dziękujemy, Krzysztof Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aneta D, Właściciel, Restauracja PapierówkaOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Szanowny Panie!
W związku z bardzo złą opinią, którą przyznał Pan mojemu zespołowi a co się z tym wiąże także i mi – bardzo chętnie poznałabym więcej szczegółów dotyczących Pana wizyty u nas. Co Pana zdaniem było tak niesmaczne i niedobre w serwowanych daniach, że dał nam Pan „dwóję”. Może da się Pan zaprosić na kawę by szerzej to omówić? Jestem zaciekawiona bo bardzo zależy mi na opinii naszych Gości a muszę przyznać, że ostatnio otrzymywaliśmy tylko same wzorowe opinię. 3 negatywne w jeden dzień to dla mnie spore zaskoczenie! Sam najlepiej Pan wie jako osoba związana z gastronomią jak ciężko zdobyć rzetelną, dobrą opinię. Dodatkowo zna Pan moich kucharzy bo dwoje z nich pracowało przecież w zaprzyjaźnionej z Panem restauracji ABC Kuchni. Wiem, że w swoich restauracjach pilnuje Pan wysokich standardów więc niemożliwe byłoby aby którykolwiek z kucharzy nie potrafił smacznie ugotować dań. Dlatego przepraszam ale osobiście podważam rzetelność Pana oceny. Nie chcę się spierać ale wydaje mi się, że karanie mojego całego zespołu tylko dlatego, że jest Panu osobiście przykro jest nie fair. Proszę po męsku przyjść do Papierówki i na mój koszt zjeść obiad – jeśli rzeczywiście nie będzie Panu smakował bo dania będą niesmaczne to osobiście dam sobie negatywną ocenę. Proszę wybaczyć tą bezpośredniość ale nie chcę schodzić do poziomu obrzucania się jedynkami tylko dlatego, że nie udało się Panu zatrzymać pracownika. W odwecie nie dam jedynki ABC Kuchni bo nie byłam tam i nie miałam przyjemności skosztowania dań. A w swoim życiu także biznesowym kieruje się zasadą przyzwoitości. Może dlatego nie mam problemu z utrzymaniem współpracowników. Życzę Panu miłego dnia i bardzo czekam na Pana w Papierówce. Mam nadzieję do zobaczenia!

Ps. Zaproszenie dotyczy także Pana znajomych, którzy tego samego dnia dali nam złe opinie.

Zrecenzowano 4 września 2019

Najgorsze poliki wołowe jakie jadlem. Żona też nie była zachwycona jedzeniem. Beza nie rozpływała się w ustach. Ciasto dnia chyba z przed tygodnia. Obsługa miła i pomocna. Kucharz do wymiany.

1  Dziękujemy, 88jedrzejm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aneta D, Właściciel, Restauracja PapierówkaOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Bardzo dziękujemy za Pana opinię choć niestety przykrą dla nas. Niemniej jednak chcielibyśmy przedyskutować z personelem Pana uwagi. Czy może przybliżyć nam Pan kiedy był u nas na kolacji? Będzie nam łatwiej znaleźć "słaby punkt".

Zrecenzowano 1 września 2019

30 sierpnia 2019 mieliśmy w tej świetnej restauracji nasze wegańskie wesele. Było cudownie i smacznie. Wszyscy goście byli bardzo zadowolenie i wręcz zachwyceni wystrojem, jakością obsługi i smakiem potraw. Bardzo dziękujemy kochani, za to piękne przyjęcie. Wszystko było super. Robicie chyba najlepsze wegańskie jedzenie w całym Poznaniu. Nie zapomnimy tego dnia do końca życia.

Dziękujemy, Piotr T
Zrecenzowano 13 lipca 2019

Wybrałam się na kolację z koleżankami. Lokal był dość pusty, 3-4 zajęte stoliki, mimo to na drinki czekałyśmy dobre 20 minut, na jedzenie ponad 1h. Kelnerka pojawiała się przy stoliku tylko przy okazji przyjęcia zamówienia czy przyniesienia zamówienia. W miedzy czasie trudno nam było chociażby domówić napoje. Drinki bardzo kiepskie, mohito smakowało jak woda z limonką. Jedzenie nam NIE smakowało. Specjalność lokalu, kaczka, bardzo mnie rozczarowała. Koleżanki również nie były zadowolone ze swoich dań. Na pewno tam nie wrócimy.

1  Dziękujemy, Aniuch

Restauracja Papierówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Papierówka? Podziel się wrażeniami!