“Nie polecam”

Restauracja Papierówka
Nr 35 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Polecane, biorąc pod uwagę: Piękny widok, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

Najgorsze poliki wołowe jakie jadlem. Żona też nie była zachwycona jedzeniem. Beza nie rozpływała się w ustach. Ciasto dnia chyba z przed tygodnia. Obsługa miła i pomocna. Kucharz do wymiany.

1  Dziękujemy, 88jedrzejm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aneta D, Właściciel, Restauracja PapierówkaOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Bardzo dziękujemy za Pana opinię choć niestety przykrą dla nas. Niemniej jednak chcielibyśmy przedyskutować z personelem Pana uwagi. Czy może przybliżyć nam Pan kiedy był u nas na kolacji? Będzie nam łatwiej znaleźć "słaby punkt".

Zrecenzowano 1 września 2019

30 sierpnia 2019 mieliśmy w tej świetnej restauracji nasze wegańskie wesele. Było cudownie i smacznie. Wszyscy goście byli bardzo zadowolenie i wręcz zachwyceni wystrojem, jakością obsługi i smakiem potraw. Bardzo dziękujemy kochani, za to piękne przyjęcie. Wszystko było super. Robicie chyba najlepsze wegańskie jedzenie w całym Poznaniu. Nie zapomnimy tego dnia do końca życia.

Dziękujemy, Piotr T
Zrecenzowano 13 lipca 2019

Wybrałam się na kolację z koleżankami. Lokal był dość pusty, 3-4 zajęte stoliki, mimo to na drinki czekałyśmy dobre 20 minut, na jedzenie ponad 1h. Kelnerka pojawiała się przy stoliku tylko przy okazji przyjęcia zamówienia czy przyniesienia zamówienia. W miedzy czasie trudno nam było chociażby domówić napoje. Drinki bardzo kiepskie, mohito smakowało jak woda z limonką. Jedzenie nam NIE smakowało. Specjalność lokalu, kaczka, bardzo mnie rozczarowała. Koleżanki również nie były zadowolone ze swoich dań. Na pewno tam nie wrócimy.

1  Dziękujemy, Aniuch
Zrecenzowano 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam kaczkę bo jest przepyszna A na starter boczek - tylko brzmi tłuste ale faktycznie jest przepyszny i bardzo delikatny. Nie wiem jak jest przyrządzone ale to prawdziwe niebo <3

Dziękujemy, Mizeranda
Zrecenzowano 20 maja 2019

Witam,miałam niestety "przyjemność" zjeść obiad w tej restauracji,jedzenie jeszcze się obroni,choć porcje małe,ceny zbyt wysokie,zachowanie co niektórych pracowników też pozostawia wiele do życzenia,szczególnie nie spodobało mi się zachowanie Pani menadżer,strasznie pyskata,co ja jako klient nie muszę słuchać jak podniesionym głosem kogoś opierdziela.Zwyczajnie człowiek nie wie czy ma zjeść do końca,czy wyjść z lokalu.Polecam właścicielom przeprowadzić rozmowę z pracownikiem,bo jak zauważyłam nie tylko mi się to nie podobało.

Termin wizyty: kwiecień 2019
5  Dziękujemy, Monika1223
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aneta D, Właściciel, Restauracja PapierówkaOdpowiedź udzielona 21 maja 2019

Dziękuję za Pani opinię choć bardzo przykrą. A mogę wiedzieć kiedy była Pani u nas?

Restauracja Papierówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Papierówka? Podziel się wrażeniami!