“Kolacja”
NIFTY No. 20 — recenzja

NIFTY No. 20
Nr 49 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

W bardzo przestronnym miejscu, z bardzo miłą i uprzejmą obsługą doswiadczyliśmy bardzo przyjemnej kolacji. Karta nie jest zbyt obfita, ale każdy znajdzie coś dla siebie i przecież ważniejsza jest jakość od ilości. Polecam.

1  Dziękujemy, Filip O

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Knajpka w hotelu, a jednak jedzenie w umiarkowanej cenie jak na dobry hotel. Świetny lokalny kapuśniak. Lokal bardzo ładny, przestronny, niezobowiązujący. Doskonała obsługa, kelner dowcipny, mówi w kilku językach.

1  Dziękujemy, 315bartoszz
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Bardzo dobre jedzenie , miła, kompetentna obsługa - kelner Filip., miło spędzony czas w gronie przyjaciół .

1  Dziękujemy, Katarzyna N
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W telegraficznym skrócie : bardzo smaczne jedzenie. Soczysty, pożywny, duży burger zasługuje na pochwałę. Z menu dziecięcego - makaron z sosem pomidorowym. Duży wybór regionalnych rzemieślniczych piw. Bardzo miła obsługa wszyscy pracownicy uśmiechnięci i życzliwi. Miejsce z fajnym klimatem. Bardzo ładnie urządzone wnętrze. Jedzenie bez wydziwiania, smaczne i ładnie podane. Menu krótkie, zdecydowanie wystarczy to, co jest w Karcie, żeby być w pełni usatysfakcjonowanym. Dodatkowym atutem jest przestronne patio. Na koniec obowiązkowo domowe malinowe lody! Polecamy!

2  Dziękujemy, 386marcinh
Zrecenzowano 2 lipca 2019

W Nifty jadłem nieraz. Ba, nawet organizowałem tam własne wesele.
Trudno na naszym rynku szukać restauracji o podobnym standardzie.
Zaczynając od tego, co najważniejsze, czyli jedzenia: to jest wyborne. Karta w sam raz, nie za długa, świetnie skomponowana i co jakiś czas zmieniana. Do tego kapitalny wybór win, piw, drinków.
Następnie wystrój-nastrojowy, przytulny, z klasą. Czyściutko. Dodajmy jeszcze przytulne i żyjące własnym życiem patio w sezonie letnim!
Wreszcie: ludzie. Poczynając od managera, przez szefa kuchni, a na kelnerach i kelnerkach skończywszy, reprezentują najwyższy profesjonalizm oraz świetne poczucie humoru, kulturę osobistą i życzliwość.

2  Dziękujemy, Michał R

NIFTY No. 20 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w NIFTY No. 20? Podziel się wrażeniami!