Wyjazd grupowy

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019
alejaktaktonie
Świętokrzyskie, Polska

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte odwiedzenia, choć ni jak nie zrozumiałem, dlaczego trzeba czekać na godziny wejścia, skoro zwiedza się samemu, bo każdy odzie z audiobookiem, który wszystko mówi i pokazuje. Czekaliśmy 20 min., a zwiedzaliśmy 35 min.

Dziękujemy, Amal150309
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super wycieczka. Trzeba tylko zarezerwowac sobie trochę czasu żeby na spokojnie wszystko zobaczyć. Bardzo pomocny audioprzewodnik który naprawdę robi robotę. Będę pamiętać to miejsce na długo

Dziękujemy, alejaktaktonie
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Nauka i zabawa - tak można najkrócej ocenić "Bramę Poznania". Multimedialna prezentacja Ostrowa Tumskiego jest atrakcyjna dla turystów z dziećmi, ale także dla seniorów, którym spacery sprawiają trudności. Ciekawy budynek, piękny widok z tarasu to dodatkowe atuty tego miejsca.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, 2 225 556
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Trudno będzie zrozumieć tytuł nadany tej recenzji tym, którzy nie znali dyrektora ICHOT. Znałam... ponad 30 lat. Stworzył ze swym zespołem miejsce magiczne. Z zewnątrz wydaje się być zimną budowlą, surowym betonem.... perełki kryją się wewnątrz. Świetnie zrealizowany przewodnik dla bardzo młodych. I te częste, tematyczne pikniki na nabrzeżu. Cała Śródka zyskała. Zyskali poznaniacy. Zyskali turyści. Idźcie bo warto.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Kinga S
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nowoczesne muzeum/ekspozycja multimedialna. Bryła prosta ale bardzo atrakcyjna. Wewnątrz historia Poznania podana super atrakcyjnie. Dziecko lat 11 nienudziło się. Naprawdę warto przejśc przez Bramę.

1  Dziękujemy, kacper_plaza