“FANTASTYCZNA!!!”
WYPAS — recenzja

WYPAS
Zamów online
Nr 48 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Fusion
Opis: WYPAS to miejsce, gdzie przekonasz się, że z kuchnią roślinną można udać się dookoła w podróż dookoła świata i wrócić z uśmiechem, no i przede wszystkim pełnym brzuchem ;) Codziennie od 10 do 12 serwujemy pożywne, ciepłe śniadania, a od 12:00 podajemy menu lunchowe. Od środy aż do soboty jesteśmy otwarci dłużej (bo aż do 22:00). Wtedy też możecie zjeść u nas kolacje, posiedzieć przy kraftowym piwie albo winie z ekologicznych upraw ze słonecznej Hiszpanii. WYPAS to nie tylko obiady, ale także ciasta i desery. Nasze wypieki, podobnie jak wszystkie potrawy z naszego menu, nie zawierają laktozy, ani żadnych składników odzwierzęcych (takich jak jajka, sery, masło etc). Dlatego też stanowią świetną alternatywę nie tylko dla wegan, ale także dla alergików lub osób będących na diecie bezglutenowej. Czwartki w WYPASie stoją pod znakiem już słynnych kenijskich pączków z kardamonem, które bez problemu zamówisz także z dostawą do domu. Dla zapracowanych uruchomiliśmy od poniedziałku do

Przepyszne jedzenie! Mnóstwo klientów i niestety dzisiaj się nie dostaliśmy...wszystko było zajęte. Ale wrócimy za tydzień :) gotowi stać w kolejce! Otwórzcie się gdzieś jeszcze w Poznaniu, potrzebujemy Was!

Dziękujemy, Iwona R

Wypas jest jedną z moich ulubionych restauracji w Poznaniu. Jest to idealne miejsce na spotkanie ze znajomymi, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Serdecznie polecam sajgonki i talerz arabski:))

Dziękujemy, iguccci
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Krotko i na temat. Tak samo szybko jak wybrałem lokal na nieplanowany lunczyk w sobotę z żona:).
Dla mnie ciekawe miejsce, w tej części miasta, mimo aktualnego remontu ulicy. Wybraliśmy talerz arabski i japoński. Chcieliśmy coś innego, lekkiego nie w stylu Burger, makaron itp. I tak tez było, inne bardzo ciekawe, wręcz intrygujące i bardzo smaczne! Goraco polecam, chociaż przyznam ze znawcą Vege nie jestem. I mimo ze dla mnie mięsko prawie zawsze musi być, w tych daniach mi absolutnie nie brakowało. Polecam dla tych co chcą zjeść coś innego, ciekawego i również w miarę szybko:).

Dziękujemy, Maciej T
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Wpadłyśmy niezbyt głodne, głónie aby się spotkać. Zupa w wersji duża okazała się ogromna i była w rzeczywistości daniem głównym. Pyszne mango lassi. Porcje z tego co widziałam spore i ciekawie podane. Pewie jeszcze wrocimy.

Dziękujemy, agnieszka z
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo przyjemne z miłą obsługą. Zamówione dania talerz japoński oraz arabski były super smaczne . Szczególnie japoński. Podanie na 6+. Na deser skusilismy się na serwowane tym dniu za 6 zł baclavy - paluchy z orzechami włoskimi niebo w gębie !!!

Dziękujemy, 319monikal

WYPAS — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w WYPAS? Podziel się wrażeniami!