“Szybki sobotni luncz”
WYPAS — recenzja

WYPAS
Zamów online
Nr 48 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Fusion
Opis: WYPAS to miejsce, gdzie przekonasz się, że z kuchnią roślinną można udać się dookoła w podróż dookoła świata i wrócić z uśmiechem, no i przede wszystkim pełnym brzuchem ;) Codziennie od 10 do 12 serwujemy pożywne, ciepłe śniadania, a od 12:00 podajemy menu lunchowe. Od środy aż do soboty jesteśmy otwarci dłużej (bo aż do 22:00). Wtedy też możecie zjeść u nas kolacje, posiedzieć przy kraftowym piwie albo winie z ekologicznych upraw ze słonecznej Hiszpanii. WYPAS to nie tylko obiady, ale także ciasta i desery. Nasze wypieki, podobnie jak wszystkie potrawy z naszego menu, nie zawierają laktozy, ani żadnych składników odzwierzęcych (takich jak jajka, sery, masło etc). Dlatego też stanowią świetną alternatywę nie tylko dla wegan, ale także dla alergików lub osób będących na diecie bezglutenowej. Czwartki w WYPASie stoją pod znakiem już słynnych kenijskich pączków z kardamonem, które bez problemu zamówisz także z dostawą do domu. Dla zapracowanych uruchomiliśmy od poniedziałku do
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Krotko i na temat. Tak samo szybko jak wybrałem lokal na nieplanowany lunczyk w sobotę z żona:).
Dla mnie ciekawe miejsce, w tej części miasta, mimo aktualnego remontu ulicy. Wybraliśmy talerz arabski i japoński. Chcieliśmy coś innego, lekkiego nie w stylu Burger, makaron itp. I tak tez było, inne bardzo ciekawe, wręcz intrygujące i bardzo smaczne! Goraco polecam, chociaż przyznam ze znawcą Vege nie jestem. I mimo ze dla mnie mięsko prawie zawsze musi być, w tych daniach mi absolutnie nie brakowało. Polecam dla tych co chcą zjeść coś innego, ciekawego i również w miarę szybko:).

Dziękujemy, Maciej T

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Wpadłyśmy niezbyt głodne, głónie aby się spotkać. Zupa w wersji duża okazała się ogromna i była w rzeczywistości daniem głównym. Pyszne mango lassi. Porcje z tego co widziałam spore i ciekawie podane. Pewie jeszcze wrocimy.

Dziękujemy, agnieszka z
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo przyjemne z miłą obsługą. Zamówione dania talerz japoński oraz arabski były super smaczne . Szczególnie japoński. Podanie na 6+. Na deser skusilismy się na serwowane tym dniu za 6 zł baclavy - paluchy z orzechami włoskimi niebo w gębie !!!

Dziękujemy, 319monikal
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Warto zamówić 'talerz', który jest bardzo sycący i w odpowiedniej cenie. Bardzo smacznie, lecz trochę za mało przyprawione jak dla mnie. Lokal dość mały.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Agata M
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre. Miejsce trochę klaustrofobiczn, ale klimatyczne. Obsługa bardzo przecięta, bardzo obojętny stosunek do klienta, bez entuzjazmu.

Dziękujemy, el_bietao819

WYPAS — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w WYPAS? Podziel się wrażeniami!