Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel na starym mieście, wszędzie blisko. Pierwszy raz w życiu wychodziliśmy z pokoju, żeby posiedzieć w lobby - napić się kawy (darmowa z dobrej klasy maszyny w lobby, usiąść w miłej przestrzeni, przejrzeć albumy poustawiane na półkach. Otwarte i przytulne jednocześnie. Skandynawski praktyczny styl, zero sztywności, swoboda i profesjonalna obsługa. Na pewno tu wrócimy. Aha - dobre jedzenie w hotelowej knajpie.

Dziękujemy, 315bartoszz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Beta_Hanna, Dyrektor generalny, PURO Poznań Stare MiastoOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Dzień dobry
Serdecznie dziękuję za podzielenie się wrażeniami po pobycie w PURO. Jest mi bardzo miło słyszeć że PURO wyrwało na Państwu tak pozytywne wrażenie. Szczególnie cieszą komplementy pod adresem obsługi, atmosfery, wystroju. Koncept PURO został stworzony, właśnie po to, aby nasi Goście czuli się swobodnie w nieformalnej, przyjaznej atmosferze w pięknych wnętrzach, które sprzyjają relaksowi. Bezpłatne gorące napoje z ekspresu w lobby to niespotykany a jakże miły benefit.
W imieniu Szefa Kuchni dziękuję bardzo za pochwały pod adresem kuchni jaką serwujemy w naszej restauracji. Zgadzam się, Nifty No 20 to wyjątkowe, klimatyczne miejsce, które ma wielu zwolenników naszych dań, tworzonych z pasją smacznych, prostych z regionalnymi nutami.
Zapraszam do PURO, z przyjemnością będziemy gościć Państwa ponownie.
Serdecznie pozdrawiam w imieniu własnym oraz całego Zespołu

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nowoczesny, wygodny i czysty pokój. Przyjemny obsługa i ciekawy wystrój. Bardzo dobra lokalizacja. Minusem były: brak możliwości wyłączenia klimatyzacji, trochę za twarde łóżko i przyciężkawa pościel. Zaporowa cena śniadania (65 zł od osoby!).

Dziękujemy, emdudi
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Beta_Hanna, Dyrektor generalny, PURO Poznań Stare MiastoOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2019

Dzień dobry
Serdecznie dziękuję za podzielenie się wrażeniami po pobycie w PURO. Dziękuję za wysoką ocenę hotelu jego nowoczesnego stylu, wystroju, wygody i czystości pokoju, świetnej lokalizacji. Dziękuję za uwagi. Mam nadzieję, że będziemy mieć przyjemność gościć Państwa przy okazji kolejnych wizyt w Poznaniu.
Do zobaczenia w PURO
Pozdrawiam w imieniu własnym oraz całego zespołu.

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Fajny hotel w samym centrum Poznania, miła i pomocna obsługa, przytulne czyste pokoje i smaczne śniadania gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, ogólnie jestem bardzo zadowolony i gorąco polecam ten hotel.

Dziękujemy, artoi1

Drogi artoi1
To ogromna radość i przyjemność usłyszeć tak miłe podsumowanie po wizycie w PURO. Dziękuję za wysoką ocenę atmosfery w hotelu, miłej obsługi, lokalizacji, komfort pokoju, śniadanie. Centralne położenie to atut wszystkich hoteli PURO. Zapraszam nie tylko do Poznania, ale również do Wrocławia, Gdańska, Krakowa, tu są dwa hotele, do Łodzi oraz do Warszawy.
Dziękuję za polecanie PURO podróżnym, to bardzo miłe.
Do zobaczenia w PURO
Serdecznie pozdrawiam w imieniu całego Zespołu

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na wejściu hotel robi świetne wrażenie. Lokalizacja i piękny wystrój na 6 z plusem. Natomiast potem pojawiły się niedociągnięcia, których niestety nie mogę pominąć w swojej ocenie. W hotelu takiej klasy oczekuje się, że pokoje będą już dawno czekały na gości, recepcjonista jednak poinformował nas, że jeszcze nie są sprzątnięte i musimy poczekać. Po 10 minutach z łaską dostaliśmy jedną kartę (rezerwowaliśmy 3 pokoje) i że wkrótce dadzą więcej. 6 osób w naprawdę małym pokoju szykująca się do wyjścia? Skazane na porażkę.
Nie zostaliśmy poinformowani ani e-mailowo ani przez obsługę, że w obiekcie odbywa się wesele. Hałas na szczęście nie stanowił problemu, ale odbiło się to na zamknięciu restauracji, nie można nawet było zamówić soku. Szkoda, bo czytałam o niej dobre opinie i chciałam się przekonać.
Do plusów za to zaliczę jeszcze bardzo wygodne łóżka oraz duże ręczniki.
Na koniec dodam, że 70 zł za parking dla gości hotelowych to gruba przesada.

Dziękujemy, weronikap552
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Beta_Hanna, Dyrektor generalny, PURO Poznań Stare MiastoOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2019

Dzień dobry Pani
Dziękuję za wybór PURO podczas podróżny do Poznania oraz za komentarz. Dziękuję za pochwałę lokalizacji, wystroju, wygody łóżka, miękkich, przytulnych ręczników.
Przepraszam za niedogodności. Pragnę zapewnić, iż pracownik recepcji, miał dobre intencje, chcąc spełnić Państwa oczekiwania, zapewnić pokoje blisko siebie, prosił o chwilkę cierpliwości i rozwiązał sprawę w ciągu 20 minut. Jeśli chodzi o skorzystanie z restauracji, stoliki były przygotowane w sali obok restauracji, dla gości, którzy chcieli zjeść posiłek z naszej karty. Zamówienie można było złożyć również poprzez Room Service do pokoju. Dołożyliśmy wszelkich starań i zaplanowaliśmy wszystko tak, aby impreza nie była kłopotliwa dla gości. Jeszcze raz dziękuję za pobyt i mam nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Państwa ponownie.
Pozdrawiam serdecznie

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Hotel godny polecenia. Pokoj komfortowy, bardzo wygodne łóżko, bardzo czysto i cicho. Fajny design hotelu. Doskonala lokalizacja, blisko starego miasta. Jedyny minus to średnie śniadanie. Obsługa hotelu bardzo miła. Polecam

Dziękujemy, Betelgeza S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Beta_Hanna, Dyrektor generalny, PURO Poznań Stare MiastoOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Dzień dobry
Dziękuję bardzo za polecanie PURO podróżnym, to bardzo miłe. Dziękuję za wyróżnienie komfortu pokoju, wygody Łóżka, czystości, świetnej atmosfery, centralnej lokalizacji, pochwałę designu. Szczególnie dziękuję za docenienie pracowników, którzy dbali o dobre samopoczucie i potrzeby. Dziękuję za pobyt i zapraszam ponownie. Polecam zobaczenie hoteli PURO w innych miastach Polski. PURO Wrocław, Kraków, Łódź czy Warszawa to piękne, wyjątkowe miejsca, które warto poznań.
Pozdrawiam w imieniu całego Zespołu