“Pyszne ciasta i szybka obsługa”
Lavenda — recenzja

Lavenda
Zamów online
Nr 17 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce które warto odwiedzić na śniadanie, jak i również by wypić lawendową lemoniadę oraz zjeść bajeczne ciasto. Wybór ciast bardzo duży. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo miła obsługa. Mimo wielu gości w restauracji śniadanie otrzymaliśmy bardzo szybko. Polecam!

Dziękujemy, 385mariuszz

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce, pełne ludzi nawet o 9 rano, co jest chyba najlepszą rekomendacją. Pyszne śniadanie z miłym widokiem na dobry początek dnia.

Dziękujemy, Karolina P
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonała! Blisko rynku, ale w zacisznej uliczce, uroczy wystrój, przemiła obsługa. Polecone przez kelnerkę tosty francuskie były strzałem w dziesiątkę, nie wyobrażam sobie lepszego rozpoczęcia dnia!

Dziękujemy, 660emiliab
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy restauracje w sierpniowy poranek. Byliśmy we 3 osoby, zamówiliśmy śniadanie. Jedzenie było smaczne, wystrój przyjemny. Minus za dość długi czas oczekiwania mimo niezbyt dużego ruchu.

Dziękujemy, adrjjana
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Pyszne, świeżutkie śniadanie. Bardzo miła i sprawna obsługa. Pyszna kawa i lawendowa lemoniada! Polecam ;)

Dziękujemy, Esmerka

Lavenda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Lavenda? Podziel się wrażeniami!