“Śniadanie”
Lavenda — recenzja

Lavenda
Zamów online
Nr 18 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonała! Blisko rynku, ale w zacisznej uliczce, uroczy wystrój, przemiła obsługa. Polecone przez kelnerkę tosty francuskie były strzałem w dziesiątkę, nie wyobrażam sobie lepszego rozpoczęcia dnia!

Dziękujemy, 660emiliab

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy restauracje w sierpniowy poranek. Byliśmy we 3 osoby, zamówiliśmy śniadanie. Jedzenie było smaczne, wystrój przyjemny. Minus za dość długi czas oczekiwania mimo niezbyt dużego ruchu.

Dziękujemy, adrjjana
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Pyszne, świeżutkie śniadanie. Bardzo miła i sprawna obsługa. Pyszna kawa i lawendowa lemoniada! Polecam ;)

Dziękujemy, Esmerka
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Przepyszne śniadania dla całej rodziny. Spory wybór, bardzo miła obsługa. Dodatkowe rebusy dla dzieci oczekujących na danie. Przy kolejnej wizycie w Poznaniu z pewnością ponownie odwiedzimy to miejsce.

Dziękujemy, Michal_Olsztyn
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczny lokal. Pyszny burger i dobry antrykot. Ciężko mi ocenić antrykot ponieważ jadłam pierwszy raz, ale miejscami był na tyle żylasty że nie dało się zjeść, podejrzewam że jest to kwestia tego konkretnego rodzaju wołowiny. Pozostała część była bardzo smaczna.

Dziękujemy, matka_polka27

Lavenda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Lavenda? Podziel się wrażeniami!