Fajne dla dzieci

Fajne miejsce, aby poznać historię rogalik, ale raczej dla osób z dziećmi. Ceny dość wysokie jak na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
martinpn
Poznań, Polska
Polecam

Super miejsce bez względu na wiek. Idealne miejsce dla par jak i rodzin. Jeśli przyjechałeś do... Przeczytaj więcej

orogowski
Szczecin, Polska

Świetne muzeum, żywe i śmieszne...z warsztatami :) Polecam dla dzieci i dorosłych! Pośmialiśmy się i nieco nauczyliśmy :) Bardzo pozytywne miejsce!

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Iwona R

Super zorganizowany pokaz robienia rogali połączony z historią miasta, gwarą i anegdotami. Ciekawą sprawą jest udział zwiedzających w produkcji rogala. Cena dość sporą bo od osoby dorosłej 19zł to dość sporo, ale na tle europejskiej turystyki to normalna kwota.

2  Dziękujemy, Piotrer
Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe doświadczenie. Fajne dla młodszych dzieci, ale nie dla nastolatków. Podczas pokazu można nauczyć się gwary poznańskiej, poznać historie rogali Marcińskich i nauczyć się je robić:))

Dziękujemy, iguccci
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Panowie prezentujacy historie i sposob przygotowywania rogali robili to na bardzo fajny, smieszny sposob. Dodatkowo angazowali osoby z ,,publiki” do pomocy. Na koniec kazdy mogl uraczyc sie kawalkiem ORIGINALNEGO rogala sw. marcinskiego.

3  Dziękujemy, kruluBull
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie ważne ile masz lat będziesz się dobrze bawił. Historia Poznania i rogali w skrócie, wiele ciekawostek, krótka lekcja gwary przedstawiona z humorem. Zanim wejdziesz pamiętaj o dystansie, bo to on pozwoli ci się śmiać z żartów ;)

Dziękujemy, 660emiliab