Zapisz
Bardzo gorąco polecam chociaż kalorycznie :-)

Warto odwiedzić i spędzić trochę czasu na zaznajomieniu się z historią powstania rogali połączonej... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 października 2020
nowinek
Poznań, Polska
Świetne miejsce!

Warto zacząć zwiedzanie Poznania od rogalowego muzeum. Polecam! Perfekcyjnie zaplanowane co do... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 października 2020
Marta K
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Super miejsce, warte zobaczenia. Bardzo interaktywny pokaz, wiele śmiechu i dobra dawka wiedzy. Muzeum nie tylko dla dzieci, dorośli zdecydowanie znajdą tu coś dla siebie. Polecam!

1  Dziękujemy, Jo S
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Na wstępie powinna być informacja że muzeum rogala to warsztaty przeznaczone dla dzieci.

Muzeum = zwiedzanie. Nic z tych rzeczy. Niestety całość zaaranżowana na warsztaty związane z rogalami w dodatku prowadzone "strikte" pod dzieci. Nie polecam osobom dorosłym

2  Dziękujemy, Wojciech T
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Koniecznie w Poznaniu trzeba zjeść rogala Marcińskiego. Trzeba się trochę o nim dowiedzieć, poróbować. A to miejsce dobrze do tego przygotuje.

Dziękujemy, Cyryl D
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna zabawa, bardzo sympatyczni panowie którzy wprowadzają w klimat dzięki poznańskiej gwarze. Jedynym minusem jest zbyt duża liczba osob na jednym pokazie

1  Dziękujemy, alejaktaktonie
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Żarty prowadzącego są bardzo zabawne opowiada on o Poznaniu i Poznaniakach bardzo zabawnie i ciekawie a przy tym można się od niego o tym mieście i jego mieszkańcach dużo dowiedzieć. W dodatku smak rogali pyszny choć są małe porcje

1  Dziękujemy, NKIVD