“Mniam”
Viva Pomodori — recenzja

Viva Pomodori
Nr 85 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie naprawdę pyszne, niedrogie, sprawnie podane. Obsługa miła. Lokal bardzo przytulny. Polecam!

Dziękujemy, alesowa

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce, doskonała obsługa , pizza profesjonalna, duży wybór!!!doskonale ciasto, świetna sałatka z figa.

Dziękujemy, EveR582
Zrecenzowano 6 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Viva Pomidori ma dobrą lokalizację na szybki i niedrogi obiad w centrum. W menu znajdują się wszystkie możliwe opcje kuchni włoskiej. Jednak dania są przeciętne. Makaron bez rewelacji. Sałatka z kozim serem zaplusowała dzięki pesto, ale przydałoby się więcej składników, żeby podkręcić szpinak.
W restauracji zabrakło nam także profesjonalnej obsługi. Dania dostaliśmy osobno, a różnica wyniosła 10 minut!!! Nie wiem jak to wytłumaczyć, ponieważ w lokalu nawet nie było tłumu. W pobliżu można znaleźć zdecydowanie lepsze i smaczniejsze miejsca.

Dziękujemy, NonStopHungry
Zrecenzowano 23 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystkie zamówione dania okazały się wyśmienite. Wyselekcjonowane składniki pozwoliły na znakomite kompozycje aromatu i smaku. Polecam!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Marcin S
Zrecenzowano 12 listopada 2018

Odkrywanie nowych miejsc chyba sprawia mi jeszcze więcej przyjemności niż kiedyś :) Miejsce odkryte z polecenia i faktycznie warto było :) Krem z pomidorów - poezja !!! Tak pysznej i doprawionej zupy dawno nie miałem okazji jeść!!! Drugie danie lasagne bolognese - no i tutaj człowiek nie rozczarował się ;) smak idealny :) Oba dania w porcjach które na pewno zaspokoją nie jednego głodomora :)
Polecam a osobiście wrócę przy najbliższej okazji

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 852_ukaszw

Viva Pomodori — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska
Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Viva Pomodori? Podziel się wrażeniami!