“Pomidorowe szaleństwo”
Viva Pomodori — recenzja

Viva Pomodori
Nr 72 wśród 951 Restauracje (Poznań)

Odkrywanie nowych miejsc chyba sprawia mi jeszcze więcej przyjemności niż kiedyś :) Miejsce odkryte z polecenia i faktycznie warto było :) Krem z pomidorów - poezja !!! Tak pysznej i doprawionej zupy dawno nie miałem okazji jeść!!! Drugie danie lasagne bolognese - no i tutaj człowiek nie rozczarował się ;) smak idealny :) Oba dania w porcjach które na pewno zaspokoją nie jednego głodomora :)
Polecam a osobiście wrócę przy najbliższej okazji

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 852_ukaszw

Zrecenzowano 1 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszna, lekka, świeża pizza. Najwyższej jakości składniki, bardzo ciekawe połączenia smakowe. Obsługa miła i pomocna, krótki czas oczekiwania i przede wszystkim wyjątkowa, prawdziwie włoska pizza :) polecam!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Michalina B
Zrecenzowano 27 lipca 2018

Fantastyczne miejsce na lunch. Bardzo przyjemna włoska kuchnia, zarówno pizza jak i makarony są przepyszne. Warto zwrócić uwagę również na sałatki. Jedzenie jest serwowane szybko i przez miłą obsługę. Polecam

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Krzysztof K
Zrecenzowano 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Moje ulubione miejsce na makaron. Bywa często i za każdym razem jestem mile zaskakiwany. Idealne makarony i genialna pizza. Cudowna atmosfera. Takie małe Włochy w Polsce.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, MateuszW125
Zrecenzowano 31 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Próbowaliśmy pizze oraz jeden makaron z karty.
Pizza niestety nam nie smakowała, mało składników, nie powiedziałbym że tak wygląda włoska pizza. Dodatkowo ten surowy, zwykły pomidor rzucony na pizze, pierwszy raz z czymś takim się spotkałem.
Makaron jak makaron, niczym się nie wyróżniał.
Piliśmy jeszcze winko domu- no za tak mały kieliszek i za tą cenę spodziewałem się czegoś lepszego, słabo.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, bartek001

Viva Pomodori — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Viva Pomodori? Podziel się wrażeniami!