“Kolacja ”
Viva Pomodori — recenzja

Viva Pomodori
Nr 70 wśród 939 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Moje ulubione miejsce na makaron. Bywa często i za każdym razem jestem mile zaskakiwany. Idealne makarony i genialna pizza. Cudowna atmosfera. Takie małe Włochy w Polsce.

Dziękujemy, MateuszW125

Zrecenzowano 31 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Próbowaliśmy pizze oraz jeden makaron z karty.
Pizza niestety nam nie smakowała, mało składników, nie powiedziałbym że tak wygląda włoska pizza. Dodatkowo ten surowy, zwykły pomidor rzucony na pizze, pierwszy raz z czymś takim się spotkałem.
Makaron jak makaron, niczym się nie wyróżniał.
Piliśmy jeszcze winko domu- no za tak mały kieliszek i za tą cenę spodziewałem się czegoś lepszego, słabo.

Dziękujemy, bartek001
Zrecenzowano 6 maja 2018

Centrum miasta, knajpek i restauracji ogrom. Podczas spaceru zgłodnieliśmy i postanowiliśmy gdzieś posadzić 4 litery. Po przeanalizowaniu menu wybraliśmy Viva Pomodori.
Na pierwszy rzut oka lokal jest mały ale przyjemnie urządzony. Obsługa bardzo miła i pomocna.
Cena dań miła dla kieszeni. No i teraz najważniejsze czyli ocena zamówionych dań
- ja: gnocchi z serem gorgonzola i szpinakiem
- Wojtek: lasagne z sosem bolońskim
+ dzbanek coca - coli
Porcje na samym początku wydawały się małe, ale w trakcie jedzenia okazało się, że są wystarczająco duże.
Szkoda tylko, że zarówno kluski jak i makaron w miejscach gdzie nie były zakryte sosem były po prostu twarde i suche.

Dziękujemy, monikab1981
Zrecenzowano 28 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre Gnocchi oraz zapiekanka. Sprawnie podane posiłki. Wystrój kolorowy, klimatyczny. Warto tutaj wybrać się na włoską kuchnię.

Dziękujemy, Filip O
Zrecenzowano 2 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Kolejna wizyta w Viva Pomodori. Pizza smaczna ciasto zachwyca chrupkością i jest bardzo cienkie. Mała ilość składników na cieście! Bruschetta fresca mierna bez wyrazu i smaku gdyby nie smakowa oliwka. Podana na zwykłym chlebie (toście). W domu robię lepsze:p Zapiekanka ziemniaczana z kiełbasą poprawna - nie ma czego zepsuć. Zdecydowanie polecam wybierać pizze i makarony w tym lokalu, ostatnio odświeżono ściany. Miła obsługa. Brak miejsca do parkowania!

Dziękujemy, mk1245

Viva Pomodori — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Viva Pomodori? Podziel się wrażeniami!