“Dania w przystępnej cenie”
Viva Pomodori — recenzja

Viva Pomodori
Nr 70 wśród 939 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 6 maja 2018

Centrum miasta, knajpek i restauracji ogrom. Podczas spaceru zgłodnieliśmy i postanowiliśmy gdzieś posadzić 4 litery. Po przeanalizowaniu menu wybraliśmy Viva Pomodori.
Na pierwszy rzut oka lokal jest mały ale przyjemnie urządzony. Obsługa bardzo miła i pomocna.
Cena dań miła dla kieszeni. No i teraz najważniejsze czyli ocena zamówionych dań
- ja: gnocchi z serem gorgonzola i szpinakiem
- Wojtek: lasagne z sosem bolońskim
+ dzbanek coca - coli
Porcje na samym początku wydawały się małe, ale w trakcie jedzenia okazało się, że są wystarczająco duże.
Szkoda tylko, że zarówno kluski jak i makaron w miejscach gdzie nie były zakryte sosem były po prostu twarde i suche.

Dziękujemy, monikab1981

Zrecenzowano 28 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre Gnocchi oraz zapiekanka. Sprawnie podane posiłki. Wystrój kolorowy, klimatyczny. Warto tutaj wybrać się na włoską kuchnię.

Dziękujemy, Filip O
Zrecenzowano 2 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Kolejna wizyta w Viva Pomodori. Pizza smaczna ciasto zachwyca chrupkością i jest bardzo cienkie. Mała ilość składników na cieście! Bruschetta fresca mierna bez wyrazu i smaku gdyby nie smakowa oliwka. Podana na zwykłym chlebie (toście). W domu robię lepsze:p Zapiekanka ziemniaczana z kiełbasą poprawna - nie ma czego zepsuć. Zdecydowanie polecam wybierać pizze i makarony w tym lokalu, ostatnio odświeżono ściany. Miła obsługa. Brak miejsca do parkowania!

Dziękujemy, mk1245
Zrecenzowano 21 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam to miejsce! Jedzenie bardzo smaczne i w przystępnej cenie. Wystrój miejsca i obsługa, też zachęca do kolejnych odwiedzin. Jestem bardzo zadowolona po ostatniej wizycie, podczas której zamowiłam gnocchi ze szpinakiem. Jeśli ktoś lubi łagodne dania, to trzeba spróbować.

Dziękujemy, Yam J
Zrecenzowano 26 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Z czystym sumieniem moge polecić ta restauracje, widać ze przykładają sie do tego co robia. Kuchnia na wysokim poziomie w parze z przystępna cena jest rzadkością! Próbowałem juz pizzy fajne cienkie ciasto dobrze wypieczone, makaron z brokułami i parmezanem bardzo smaczny, lasagna szpinakowa pycha. Wszystko mozna zabrac na wynos - bardzo dobrze profesjonalnie zapakowane!

Dziękujemy, mk1245

Viva Pomodori — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Viva Pomodori? Podziel się wrażeniami!